“Wszystkich Świętych” – MJUT serwuje nam nowy singiel

18
MJUT
MJUT

Grupa MJUT prezentuje nowy singiel pod tytułem “Wszystkich Świętych”, który jednocześnie zapowiada trzecią w karierze zespołu płytę studyjną “Kurz i krew” i ukaże się nakładem wytwórni MTJ.

MJUT ma na swoim koncie dwa albumy. Ten debiutancki, zatytułowany “Akcja ratowania ślimaków”, przepełniony jest dusznym brzmieniem i odważnym, pełnym eksperymentów podejściem do kompozycji.

Drugi, zawierający takie utwory jak “Tyle, ile chcę” oraz “Wszyscy ludzie i ja”, nosi tytuł “9” (2015) i ukazuje zespół w lżejszym, a przede wszystkim bardziej piosenkowym wydaniu.

Nadchodząca, trzecia płyta MJUT nosi tytuł “Kurz i krew”. Tym razem grupa przygotowała koncepcyjny album opowiadający o różnych aspektach rozstania; jego przyczynach, trudnych przejściach i bolesnych konsekwencjach. Nie jest to jednak zbiór piosenek wyłącznie smutnych, a niektóre z nich, takie jak singlowe “Wszystkich świętych” lub “Piotruś Pan”, są wręcz lekkie i zabawne. Tym razem zespół zaprosił do współpracy Pawła Cieślaka – producenta i realizatora, który znacząco wzbogacił i urozmaicił brzmienie nowego materiału. Na płycie “Kurz i krew” MJUT kontynuuje kierunek obrany na drugim albumie, pozostając zespołem piosenkowym, śmiało łączącym gitary z elektroniką.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/MTJWytworniaMuzyczna/

Instagram: https://www.instagram.com/mtj_label/

YouTube: https://www.youtube.com/user/MTJPoland

PODZIEL SIĘ
studentka administracji i zarządzania publicznego, zakochana w dźwiękach piana i gitary! kompletnie nierozważna i nieromantyczna, ale za to często uśmiechnięta :)