Lorein prezentuje teledysk do utworu „Fale”

Processed with VSCO with f2 preset

Processed with VSCO with f2 preset

Grupa Lorein podarowała swoim fanom wspaniały prezent mikołajkowy. Jest nim klip do utworu „Fale” opublikowany 5 grudnia br. Singiel zapowiada album „Złamania”, którego premierę zaplanowano na luty 2017.


Zespół Lorein na ma swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia, jak na przykład „Złoty mikrofon” za najlepszy „Debiut”, „Muzyczne Scyzoryki” w kategorii „Debiut roku” i „Najlepszy wykonawca pop” czy wreszcie „Zespół Roku” Polskiego Radia Kielce. W plebiscycie „Rockowa 100 Najlepszych Kawałków” Eski Rock znalazły się aż trzy piosenki z repertuaru formacji: „Krótkowzroczność”, „Świat rzeczy”„Pozytywny”.Łukasz Lańczyk, wokalista i założyciel Lorein, został również dostrzeżony przez muzyków Myslovitz, którzy po rozstaniu z Arturem Rojkiem zaproponowali mu współpracę polegającą na zastąpieniu dotychczasowego frontmana.


Jesienią roku 2014 grupa wzięła udział w programie Must Be The Music”. Ciesząc się sympatią i uznaniem publiczności, otrzymała tak zwaną Dziką Kartę słuchaczy radia RMF FM i znalazła się w finale ósmej edycji programu. Aktualna działalność artystyczna Lorein ściśle wiąże się z pracami nad kolejnym krążkiem, wspomnianymi już „Złamaniami”, która ujrzy światło dzienne 2 lutego 2017. Album wydany nakładem wytwórni Mystic Production zostanie zrealizowany dzięki crowdfundingowemu wsparciu ponad 1800 fanów.


Zajrzyj po więcej:

Lorein na Facebooku


Processed with VSCO with f2 preset

0 0 vote
Article Rating
PODZIEL SIĘ
Bądź na bieżąco
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments