„Neony” – nowy teledysk Dominiki Sojdy

401

Dominika Sojda zaprezentowała swój najnowszy teledysk. Klip do pełnego tanecznej energii singla zatytułowanego „Neony” opublikowano 28 lipca br. 


Mimo młodego wieku, pochodząca z Kielc Dominika Sojda ma już na swoim koncie liczne sukcesy, jak chociażby zwycięstwo w festiwalu Scyzoryki i Talencie Świętokrzyskim. Dziś możemy poznać kolejny krok, jaki stawia na muzycznej ścieżce, a jest nim właśnie nagranie „Neony”, powstałe przy współpracy z trzema producentami: Karolem Serkiem, Pawłem Szcześniakiem i Sebastianem Golasikiem. Sama wokalistka zdradza, że „piosenka powstała jako próba uchwycenia tajemniczych emocji i elektryzującej atmosfery wieczornej imprezy, której symbolem są zapalające się neony”. Zresztą przekonajcie się na własne oczy!Zajrzyj po więcej:

Dominika Sojda na Facebooku


PODZIEL SIĘ
Niepoprawna wielbicielka wielokropków i przecinków. Wbrew pozorom nie widzi wszystkiego wyłącznie w czarnych barwach. Wśród swoich największych pasji wymienia jednym tchem dobrą muzykę i złe książki. Większość życia spędza na koncertach i podobno umie czytać.