Nowy album Sylwii Grzeszczak przedpremierowo w TIDALU!

sylwia-grzeszczak-tamta-dziewczynaAutorka hitu „Tamta dziewczyna” długo wystawiała cierpliwość swoich fanów na próbę, opóźniając publikację nowego albumu. W końcu jednak świeżutkie utwory Sylwii Grzeszczak, zostały przedpremierowo udostępnione w serwisie muzycznym TIDAL. Zanim album trafi do sklepów muzycznych, skorzystaj z „Nielimitowanej muzyki za darmo” w Play i sprawdź jak podoba Ci się nowa płyta tej wokalistki.


Sylwia Grzeszczak miała przerwę na scenie muzycznej związaną z ciążą i urodzeniem dziecka. Dla piosenkarki bardzo ważne jest, aby w utworach czuć było jej obecny stan ducha. Nowa płyta artystki to jedna z najbardziej wyczekiwanych, muzycznych premier tego roku w Polsce.


,,Tamta dziewczyna” to trzecia solowa płyta Sylwii Grzeszczak, której premiera została zaplanowana na 25 listopada. Jednak już od 18 listopada użytkownicy platformy muzyczno-rozrywkowej TIDAL mogą przedpremierowo zapoznać się z nowym wydawnictwem wokalistki. Przez tydzień będą sukcesywnie ujawniane kolejne utwory z nadchodzącego albumu. Płyta w całości zostanie udostępniona w dniu premiery.


Sylwia Grzeszczak zapewnia fanów na swoim oficjalnym facebookowym profilu:

Już na jesiennej trasie „Tamta dziewczyna” będziecie mogli usłyszeć utwory pochodzące właśnie z tego albumu!”.

Warto posłuchać ich więc przedpremierowo w TIDAL, korzystając z usługi „Nielimitowana muzyka za darmo” w Play, żeby w trakcie trasy koncertowej śpiewać ulubione utwory razem z artystką.

 

Link : http://tidal.com/album/67186504Zajrzyj po więcej : 

Sylwia Grzeszczak na Facebooku

Strona WWW

TIDAL na Facebooku

Strona WWW


sylwia-grzeszczak-tidal


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.