Nowy klip Artura Rojka i Podwójna Platyna dla solowej płyty

W Internecie pojawiły się kolejne odsłony albumu Artura Rojka „Koncert w NOSPR”. Są nimi ilustracje do utworów „Długość dźwięku samotności” i „Beksa”. Premiera materiałów zbiegła się z następnym wyróżnieniem dla debiutanckiego solowego wydawnictwa wokalisty, „Składam się z ciągłych powtórzeń”.Chciałem wprowadzić do repertuaru piosenki Myslovitz. I to takie, które znają wszyscy, tylko w zmienionej wersji. Udało się z „Długość dźwięku samotności”. Sprawiało mi to niezłą radość, kiedy ludzie do momentu wejścia wokalu nie wiedzieli, co wyniknie ze wstępu – mówi Artur Rojek.To najtrudniejsza i najdłużej tworzona piosenka w moim życiu. Moja satysfakcja jest tym większa, że historia tak wymagająca zyskała tylu zwolenników. Kiedy śpiewam „Beksę” na koncertach i widzę Was wszystkich śpiewających ją ze mną, wydzieram się tym głośniej, im bardziej czuję się szczęśliwy – dodaje muzyk.


Pierwsze solowe wydawnictwo Artura Rojka, „Składam się z ciągłych powtórzeń”, osiągnął status Podwójnej Platynowej Płyty.


Krążek „Koncert w NOSPR” to zapis niezwykłego koncertu. Odbył się on 9 listopada 2015 roku w zjawiskowej sali NOSPR w KatowicachArtur Rojek wystąpił wraz ze swoim zespołem i Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia. Na płycie znajdują się zarejestrowane na żywo utwory z autorskiego repertuaru Artura, ale także wyjątkowe covery przygotowane specjalnie na tę okazję i nagrania z repertuaru kultowych grup Lenny Valentino i Myslovitz, których Artur był wokalistą i liderem.

Krążek „Koncert w NOSPR” zamówimy na stronie sklepzmuzyka.pl oraz w serwisach online: https://Kayax.lnk.to/KoncertwNOSPR.


Zajrzyj po więcej:
Artur Rojek na Facebooku
Artur Rojek na Instagramie


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.