Nowy klip Natalii Szroeder – „Domek z kart”!

Pod koniec czerwca odbyła się premiera kolejnego klipu zapowiadającego album Natalii Szroeder. Nowy teledysk został zrealizowany do utworu „Domek z kart”.

Wokalistka, będąca jednocześnie współautorką utworu, powiedziała o nim: Domek z kart” to utwór bardzo wyjątkowy i intymny, najbliższy mi. Emocje w nim zawarte to już nie emocje dziewczyny, to emocje młodej kobiety. Pracując nad nim i śpiewając go, czułam, że zaczynam jakiś nowy etap. To najbardziej świadomy i przemyślany utwór, jaki wydałam do tej pory. To jest dokładnie to, co mam w sercu. Dokładnie to, co gra mi w duszy.” 


Teledysk możecie obejrzeć poniżej:


„Domek z Kart” to kolejny po kawałku „Lustra” singiel zapowiadający nie wydany jeszcze album artystki. Za warstwę tekstową i muzykę odpowiadają Natalia oraz Konrad Biliński. Realizacją zajęła się Grupa 13. A Wy co sądzicie o singlu „Domek z kart”? Będzie to przebój tegorocznych wakacji?

Łukasz Borys

- Mazur z krwi i kości - odkrywca nowych niebanalnych kawałków - maniak list przebojów - bloger – www.obliczamuzyki.blog.onet.pl - amator piłki nożnej i biegania - początkujący polityk - do bólu uparty i dociekliwy - niespotykanie artystyczna dusza... towarzystwa - bywa rozważny i... romantyczny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *