Nowy klip od Pauliny Przybysz – „Papadamy”

Dzisiaj Paulina Pszybysz opublikowała teledysk do piosenki „Papadami”, w którym gościnnie wystąpiła Katarzyna Nosowska. Utwór pochodzi z solowej płyty piosenkarki „Chodź tu”, która podczas tegorocznego rozdania Fryderyków została doceniona w kategorii Album  Roku – Elektronika.

„Chodź tu” to pierwszy, debiutancki projekt jednej z sióstr Przybysz, która po wieloletniej pracy z innymi artystami postanowiła wydać coś pod swoim własnym imieniem i nazwiskiem, jak sama mówi ponieważ „ma coś konkretnego do powiedzenia”. Tak więc na krążku znajdziemy trochę elementów z przeszłości Pauliny – hip-hopowe bity w połączeniu z soulowym wokalem, które dzięki charakternych producentów, których zaprosiła do współpracy w finale dają bardzo nowoczesne brzmienia. Za produkcje odpowiadają głównie chłopaki z Night Marks Electric Trio: Marek Pędziwiatr, Spisek Jednego, Adam Kabaciński oraz Zamilska, Teielte, Andres Koper, Sander Mulder, Jacek Antosik i sama Paulina.

Tej jesieni artystka koncertwać będzie z dwoma projektami  Women’s Voices (czytaj więcej), w którym obok niej usłyszymy min. Darie Zawiałow, Kayah oraz Brodkę i razem z siostrą Natalią Przybysz | Przybysz (czytaj więcej).


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/paulinaprzybyszofficial/

Podziel się swoją opinią ;)