Nowy klip Pokahontaz już w sieci. „REkolekcja” w MaxFloSklepie wyprzedana

pokahontazWczoraj (21.10) do sklepów w całej Polsce trafił kolekcjonerski zestaw złotych płyt Pokahontaz, „REkolekcja”. Wyjątek to MaxFloSklep, w którym cały nakład tego Gold Packu został wyprzedany w pre-orderze. Na MaxFloRecTV pojawił się dziś klip do „Nowego rozdziału” Rahima i Fokusa. To oficjalny zwiastun 4. płyty Pokahontaz.


W skład „REkolekcji” wchodzą 2 pokryte złotem płyty Pokahontaz, „Rekontakt” i „Reversal”, oraz CD z 14 premierowymi remixami. Zarówno za produkcję większości numerów na 2., jak i 3. albumie Pokahontaz odpowiada DiNO. Mimo więc 3 różnych krążków, „REkolekcja” jest tworem spójnym. Kompozycje utrzymane są w jednakowej stylistyce, Fokus i Rahim uzupełniają się technicznie i lirycznie. Dopełnienie całości stanowią wyjątkowi goście, wśród których znaleźli się m.in.: Buka, Bezczel, Łona, Wuzet, BU czy Lilu.Bonusowy krążek otwiera produkcja wrocławskiego duetu White House pt. „Nowy rozdział”. To nie okazjonalny utwór – to zwiastun nowego rozdziału w twórczości Pokahontaz.

Zaczęliśmy już prace nad nowym albumem, który ma wyprodukować nam White House Records – zapowiada Rahim. – Czujemy potrzebę nagrania korzennej płyty na samplowanych bitach – dodaje.

Za klip do „Nowego rozdziału” odpowiada grupa Delaflow. Gościnnie pojawiają się w nim LA i Magiera, czyli duet White House.


fot. Łukasz Siekanowicz
fot. Łukasz Siekanowicz

Nowość wydawnicza Pokahontaz to podsumowanie dotychczasowej twórczości zespołu. To również nowa jakość znanych utworów i zalążek tego, czym w niedalekiej przyszłości uraczą nas śląscy raperzy. Na dodatkowej płycie kultowe już dziś utwory Pokahontaz odświeżyli: DiNO, Vixen, Zetena, DonDe, BeJotKa, Greg, Młody MD, Grafit, Christofer Luca, ViktorV, Adam L i DJ HWR. Jeśli chcecie się dobrze przygotować na Poka4, na Waszej półce nie może zabraknąć „REkolekcji”!


Na www.MaxFloSklep.pl cały nakład limitowanej „REkolekcji” sprzedał się w pre-orderze wraz z wyjątkowymi bonusami. Album dostępny jest jednak m.in. w Empiku oraz na http://www.empik.com/rekolekcja-pokahontaz,p1131075590,muzyka- p


SPIS UTWORÓW NA BONUSOWYM CD „REkolekcji”:

1. „Nowy rozdział” (prod.: White House, gramofony: DJ Samiryi)

2. „Habitat (Christofer Luca RMX)” (gramofony: DJ Bambus)

3. „Życie jest piękne (Vixen RMX)”

4. „Passe (Młody MD RMX)” ft. BU

5. „Desperado2 (Zetena RMX)” ft. Buka (gramofony: DJ Cut-a- head)

6. „Nastroje (Greg RMX)” ft. Lilu (gramofony: DJ Bambus)

7. „Róża wiatrów (ViktorV RMX)”

8. „Kuszenie (DiNO RMX)”

9. „Mówisz i masz (DonDe RMX)” ft. Bezczel (gramofony: DJ Bambus)

10. „Sory (Adam L RMX)” ft. Grizzlee

11. „Serum (DiNO RMX)” ft. Wuzet

12. „Veto (ViktorV RMX)” ft. Łona

13. „Patrzę w przyszłość (BeJotKa RMX)”

14. „Jeszcze raz (Grafit. RMX)” ft. Emilyrose

15. „Gorące serce (DJ HWR RMX)”


Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)


Zajrzyj po więcej : 

Pokahontaz na Facebooku

Strona WWW

MaxFloRec na Facebooku

MacFloRec na YouTube

MaxFloRec na Google+

MaxFloRec na Instagramie

MaxFloRec na Twitterze

Strona WWW


fot. Łukasz Siekanowicz
fot. Łukasz Siekanowicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *