Nowy klip SONARA – „Obok” z gościnnym udziałem Holaka.

Nadszedł czas na kolejny klip SONARA ze świetnie przyjętej płyty Torino. Tym razem otrzymujemy obrazek do utworu Obok z gościnnym udziałem Mateusza Holaka.

Nie jest to pierwsza współpraca Holaka z zespołem. Muzyk wcześniej udzielał się na dyskografii Sonara chociażby pisząc tekst do utworu Odkrywam, który był pierwszym singlem zapowiadającym album Torino, wokalnie możemy go również usłyszeć w utworze Prawie wszystko, który pochodzi z płyty Pętle.

„Większość zdjęć do teledysku powstało jeszcze w zeszłym roku w Kaliszu na analogowej kamerze Quarz ds8-3 i taśmie DS8 fomapan. W celu jak najlepszej digitalizacji analogowej taśmy wysłaliśmy nagrania aż do specjalistycznej pracowni w Hiszpanii, ale było warto, bo efekt jest niepowtarzalny.”

Zdjęcie: Instagram Leny Osińskiej, wokalistki zespołu Sonar. Kulisy powstawania klipu.

Od dziś możemy nie tylko słyszeć, ale i zobaczyć efekty współpracy artystów. Wszystko za sprawą teledysku do utworu Obok.

Sonar – Obok ft. Holak

To nie koniec niespodzianek od Sonara. Wytwórnia U Know Me Records wypuszcza limitowaną serię winyli Torino. Nie dość, że nowe wydawnictwo świetnie brzmi i jest pięknie wydane to jeszcze zawiera bonusowy utwór She, który nie był publikowany nigdzie wcześniej! Do sprzedaży trafi w nakładzie 300 sztuk 14 grudnia br. Preorder można zamówić już teraz TU.

 


Zajrzyj po więcej:

Torino na CD

Sonar na Facebooku

OFC Sonar

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.