Nowy singiel Kasi Wilk

Kasia Wilk prezentuje słuchaczom swój najnowszy singiel. „Światłocień” to efekt współpracy z doświadczonym muzykiem (m.in. Sofa, Organek) i producentem muzycznym Robertem Markiewiczem. Autorką tekstu, podobnie jak do wszystkich dotychczasowych utworów jest Kasia.

Kasia WIlk

Jak pisze Kasia na swoim profilu na Facebooku: „Mimo, że zniknęłam medialnie nie znaczy, że zniknęłam muzycznie… Pięć lat to długo i dało mi mnóstwo przemyśleń oraz nowych, pięknych doświadczeń muzycznych. Teraz prezentuję Wam utwór lekki, jasny- jaki można pokazać tylko w okresie letnim. Śpiewając go myślałam o ucieczce… kabrioletem, najlepiej kradzionym 😉 Ale „Światłocień” to opowieść o traktowaniu szarej rzeczywistości- tylko przenikając problem, „wchodząc” w niego głębiej jesteśmy w stanie go rozświetlić i dowiedzieć się czegoś więcej o sobie. Miłego odbioru, Kasia”.

„Światłocień” został zakwalifikowany do konkursu „SuperPremiery” w ramach 53. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Artystka zaprezentuje go na żywo z zespołem już 4 czerwca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *