Nowy singiel MaJLo – „Another Day”

MaJLonewsNajnowszy singiel MaJLo – „Another Day” to swego rodzaju zwrot akcji w życiu bohatera. Rezygnuje on z dotychczasowego życia, które przyniosło szereg rozczarowań związanych z napotkanymi osobami i łączącymi go z nim doświadczeniami.

W zamian obiera nową drogę, prowadzącą do innego miejsca, ludzi i przeżyć. Odkrywa tym samym, że zmiana jest czymś konstruktywnym i nie należy się jej obawiać. Alegoria „nowego początku” została przedstawiona w teledysku za pomocą wyjścia z minimalistycznego świata studia filmowego, który ostatecznie okazuje się być fatamorganą, do tętniącej życiem, choć niedoskonałej rzeczywistości.MaJLo – pod tym pseudonimem kryje się Maciej Milewski, producent, kompozytor, instrumentalista i wokalista z Gdańska. W wieku 7 lat rozpoczął naukę gry na skrzypcach w szkole muzycznej, jednak instrument ten porzucił dla gitary. Klasyka przegrała z jazzem, co zaowocowało studiami na Akademii Muzycznej w Gdańsku, w klasie gitary jazzowej. W czasie studiów powstał Maciej Milewski Quintet i wydawnictwo „The Bird’s Reflection” – autorski projekt artysty. Muzyk jest laureatem m.in. nagrody indywidualnej na RCK Pro Jazz Festiwal, III nagrody na międzynarodowym konkursie kompozytorskim im. Krzysztofa Komedy, a jego zespół dwukrotnie wystąpił na festiwalu Jazz Jantar w gdańskim klubie ŻAK. Jako kompozytor może poszczycić się także autorstwem muzyki do sztuk teatralnych.
Od roku 2015, już jako MaJLo, artysta przeobraził się w producenta muzyki electro/pop/indie. W grudniu tego samego roku miała miejsce premiera jego debiutanckiego albumu „Reverse”, wydana pod egidą wytwórni muzycznej Sounddict.
Jako producent, MaJLo współpracuje z takimi artystami, jak: Ralph Kaminski, Arek Kłusowski, Żaneta Łabudzka i wielu innych.


MaJLo na Facebooku

MaJLo na Instagramie

MaJLo na SoudCloud

MaJLo na YouTube


 

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *