Nowy singiel Marcina Czerwińskiego!

czerwinski

Marcin Czerwiński to charyzmatyczny uczestnik „Must Be The Music” i idol młodego pokolenia. Ma na swoim koncie debiutancką płytę „Chwyć swe marzenia”, z której pochodzi m.in. przebój  „Spokój” (z ponad 1 milionem wyświetleń teledysku). W ostatnich tygodniach o artyście zrobiło się za głośno za sprawą video z tzw. vocal impressions. To trend światowy, opierający się na naśladownictwie głosów innych wokalistów. Kojarzona jest z nim m.in. Ariana Grande, czy Demi Lovato. Tymczasem Marcin Czerwiński przedstawia nam swój najnowszy singiel „Jak lew”, nagrany wspólnie z producentami ze Szwecji, pracującymi do tej pory m.in. z PINK! Tym razem śpiewa jak najbardziej swoim głosem!

Gdy po raz pierwszy usłyszałem ten utwór w języku angielskim, skojarzył mi się z trudnymi momentami mojego życia. Dlatego postanowiłem napisać tekst mówiący o motywacji i o tym, że trzeba być bardzo wytrwałym w osiąganiu celów. 

           

Na początku czerwca Marcin rozpoczyna pracę nad teledyskiem do piosenki, w dwóch wersjach językowych. „Jak lew” promowane jest w Polsce, a wersja anglojęzyczna „Lions” zostanie wypuszczona na rynek europejski.


Zajrzyj po więcej!

https://www.facebook.com/MarcinCzerwinskipl/


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *