Nowy singiel od XXANAXX zapowiadający album

Klaudia Szafrańska i Michał Wasilewski, czyli duet XXANAXX wracają z nowym singlem pod tytułem „Ciepło”, który jednocześnie zwiastuje długowyczekiwany przez fanów album „GRADIENT”. Krążek na półki sklepowe ma trafić już tej jesieni, a dziś poznajemy daty koncertów promujących to wydawnictwo. 

Muzycy wykonują muzykę przepełnioną elektrycznymi dźwiękami współpracują ze sobą od 2012 roku. W swoim dorobku artystycznym mają dwa albumu długogrające: Triangles” (2014) i „FWRD” (2016) oraz minialbum – Xxanaxx EP” (2013).

Ich najnowszy utwór „Ciepło” to połączenie mięsistych bitów ze zmysłowym wokalem Klaudii. Za tekst odpowiada Michał, natomiast muzyka powstała przy współpracy obojga. Teledysk do pisenki wyreżyserował Michał Jagiełło.

„Ciepło to numer łączący poprzednią akustyczną trasę o tej samej nazwie i nasz najnowszy krążek. Jest on pewnego rodzaju mostem między delikatnymi dźwiękami i poruszającym tekstem a mocniejszą stroną naszego duetu” – XXANAXX

Trasa promująca trzeci krążek grupy będzie składała się z dwóch części – pierwsza rozpocznie się we Wrocławiu i obejmie takie miasta jak Poznań, Kraków, Warszawę oraz Gdańsk.

26/10 WROCŁAW – Stary Klasztor

27/10 POZNAŃ – B17

09/11 GDAŃSK – Stary Maneż

25/11 KRAKÓW – Forty Kleparz

06/12 WARSZAWA – Stodoła


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/xxanaxxmusic/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCA1IwyTJWR3Gp0Tvz4jCp3A

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.