Smolasty prezentuje debiutancki singiel „Jestem, Byłem, Będę” w sam raz w klimacie wakacyjnych miłości w rytmie R&B

Kto z nas nie przeżył wakacyjnej miłości? Gorące lato to czas zauroczeń i pokus, które albo kończą się z pierwszym wrześniowym dzwonkiem, ale czasem pozostają na dłużej. Nowy singiel Smolastego to klimatyczna i delikatna opowieść o silnych uczuciach. Słuchajcie !

Smolasty to pochodzący z Warszawy wokalista, producent i autor tekstów. Wśród swoich muzycznych idoli wymienia reprezentujących kanadyjską scenę muzyczną: duet Majid Jordan, Drake’a czy PARTYNEXTDOOR, a także pochodzącego z Los Angeles Kid Ink’a, którego ceni za podejście do muzyki i stawia sobie za przykład. Swoją przygodę z muzyką rozpoczynał od rapu i funku, co zaowocowało założeniem zespołu, w którym grał m.in. na gitarze. Dorastając otaczał się przeróżną muzyką: od twórczości przełomu lat 60tych i 70tych, słuchanych z winylowych płyt taty, przez Chrisa Browna czy Omariona. Wszystko to sprawiło, że utwory Smolastego trudno zamknąć w sztywnych ramach gatunkowych.

smolasty2
Smolasty

Wokalista wypuścił właśnie nakładem Warner Music  swój pierwszy singiel „Jestem, Byłem, Będę”. Ten klimatyczny, fajnie płynący utwór w klimacie R&B opowiada o

„…silnej relacji oraz uczuciu do pewnej dziewczynyz drugiej strony jest to walka z  ciemniejszą stroną i pokusami miasta, które próbują to zniszczyć. Utwór ma przesłanie, że mimo popełnionych błędów cały czas czekam i wierzę w otrzymanie drugiej szansy.”

Smolasty

Singiel wyprodukowany przez Smolastego i OLKA został zobrazowany teledyskiem, za który odpowiedzialna jest ekipa H D S C V M. Zobaczcie sami! W sam raz na letni wieczorny spacer po mieście skąpanym światłem.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=Pb29lPpdNDw[/embedyt]


Oficjalny profil FB artysty: https://www.facebook.com/smolastyofficial/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *