Nowy singiel Sylwii Grzeszczak – „Tamta Dziewczyna” bije rekordy popularności!

„Tamta dziewczyna” to singiel promujący nowy album wokalistki Sylwii Grzeszczak, którego premiera zaplanowana jest na jesień 2016 roku. Szalenie miło jest nam poinformować, że Teledysk do utworu zaledwie 3 tygodnie po premierze został już odtworzony ponad 8 milionów!

Moim zdaniem piosenka jest kapitalna. Sylwia ciągle trzyma mocny poziom i wysoko stawia poprzeczkę swoim największym wokalnym konkurentkom.

Teledysk możecie obejrzeć poniżej:


Pierwsze kroki na scenie Sylwia Grzeszczak stawiała w popularnym programie „Od przedszkola do Opola”, w którym zaśpiewała piosenkę Krzysztofa Krawczyka.

Jako swoje inspiracje muzyczne artystka wskazuje Alicię Keys, Christinę Aguilerę oraz Pink. Jej kariera rozpoczęła się właściwie od piosenki „Nowe szanse”, który wykonywała wspólnie z Liberem, z którym w 2008 roku wydała wspólny album „Ona i On”. Krążek promowały kompozycje „Nowe szanse” i „Co z nami będzie”. W 2011 roku wokalistka wydała pierwszą solową płytę „Sen o Przyszłości”, który promował kawałek „Małe rzeczy”. Obok numerów „Karuzela” i „Sen o Przyszłości” okazał się on wielkim hitem, zdobywając najwyższe miejsca list przebojów.

Dyskografię Sylwii Grzeszczak uzupełnia longplay zatytułowany „Komponując siebie” z 2013 roku, który niedawno zdobył status potrójnej platynowej płyty.

Artystka jest też laureatką wielu prestiżowych nagród muzycznych. Np. na gali Eska Music Awards 2014 Grzeszczak otrzymała siódmą w swojej karierze statuetkę Eska Music Awards, pobijając tym samym ustanowiony wcześniej przez zespół Feel (6 statuetek) rekord na największą liczbę zdobytych nagród. Ponadto zdobyła Telekamerę Tele Tygodnia 2015 w kategorii Muzyka.

Pod koniec ubiegłego roku zostały ogłoszone wyniki konkursu OGAE Song Contest, podczas którego Polskę reprezentował nagrany przez Sylwię wraz z Sound’n’Grace utwór „Kiedy tylko spojrzę”. Piosenka znalazła uznanie wśród Europejczyków i ostatecznie uplasowała się na 3 miejscu.

Ciekawostką jest, że wokalistka jest autorką piosenki „7 Rzeczy” wykonywanego przez Libera i Mateusza Ziółko.


Facebook: https://www.facebook.com/SylwiaGrzeszczakOfficial/?fref=ts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *