Nowy singiel Sylwii Grzeszczak – „Tamta dziewczyna”!

„Tamta dziewczyna” to singiel promujący nowy album wokalistki Sylwii Grzeszczak, którego premiera zaplanowana jest na jesień 2016 roku. Moim zdaniem piosenka jest kapitalna. Sylwia ciągle trzyma mocny poziom i wysoko stawia poprzeczkę swoim największym wokalnym konkurentkom.

Teledysk możecie obejrzeć poniżej:


Pierwsze kroki na scenie Sylwia Grzeszczak stawiała w popularnym programie „Od przedszkola do Opola”, w którym zaśpiewała piosenkę Krzysztofa Krawczyka.

Jako swoje inspiracje muzyczne artystka wskazuje Alicię Keys, Christinę Aguilerę oraz Pink. Jej kariera rozpoczęła się właściwie od piosenki „Nowe szanse”, który wykonywała wspólnie z Liberem, z którym w 2008 roku wydała wspólny album „Ona i On”. Krążek promowały kompozycje „Nowe szanse” i „Co z nami będzie”. W 2011 roku wokalistka wydała pierwszą solową płytę „Sen o Przyszłości”, który promował kawałek „Małe rzeczy”. Obok numerów „Karuzela” i „Sen o Przyszłości” okazał się on wielkim hitem, zdobywając najwyższe miejsca list przebojów.

Dyskografię Sylwii Grzeszczak uzupełnia longplay zatytułowany „Komponując siebie” z 2013 roku, który niedawno zdobył status potrójnej platynowej płyty.

Artystka jest też laureatką wielu prestiżowych nagród muzycznych. Np. na gali Eska Music Awards 2014 Grzeszczak otrzymała siódmą w swojej karierze statuetkę Eska Music Awards, pobijając tym samym ustanowiony wcześniej przez zespół Feel (6 statuetek) rekord na największą liczbę zdobytych nagród. Ponadto zdobyła Telekamerę Tele Tygodnia 2015 w kategorii Muzyka.

Pod koniec ubiegłego roku zostały ogłoszone wyniki konkursu OGAE Song Contest, podczas którego Polskę reprezentował nagrany przez Sylwię wraz z Sound’n’Grace utwór „Kiedy tylko spojrzę”. Piosenka znalazła uznanie wśród Europejczyków i ostatecznie uplasowała się na 3 miejscu.

Ciekawostką jest, że wokalistka jest autorką piosenki „7 Rzeczy” wykonywanego przez Libera i Mateusza Ziółko.


Facebook: https://www.facebook.com/SylwiaGrzeszczakOfficial/?fref=ts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *