Nowy singiel zespołu Afromental, obok którego nie można przejść obojętnie!

Odpowiedz” to drugi singiel z nadchodzącego albumu zespołu. Już pierwszy utwór promujący to wydawnictwo pt. „Korzenie” był wielkim zaskoczeniem i natychmiast dotarł na pierwsze miejsce największej rockowej listy przebojów, ale chyba niewiele osób spodziewałoby się tak dużej zmiany stylistycznej, jaką zespół pokazał w tym utworze.

Nowa propozycja Afromental, jest doskonałym odzwierciedleniem drogi jaką przeszła grupa i swojego rodzaju tyglem zbierającym w jedno, rozpiętość inspiracji wszystkich członków grupy. Od subtelnego i bardzo bezpośredniego startu, piosenka prowadzi nas swoim uzależniającym pulsem do podniosłego finału. Utwór ten niesamowicie się rozkręca, dając słuchaczom coraz więcej, jednocześnie zostawiając niedosyt, że to już koniec utworu. Charakterystyczny refren zapewne zostanie z wami na dłużej i niejeden będzie go nucił przez dłuższą chwilę po jego odsłuchaniu.

Niezwykle bezpośredni charakter posiada warstwa liryczna utworu, gdzie tematem przewodnim jest odrzucenie wszelkich pancerzy i masek, odkrycie wszystkich, nawet najbardziej skrytych kart i pokazanie prawdy o samym sobie. Afromental swoją prawdziwą twarz AD2019 pokazuje właśnie w piosence „Odpowiedz”. Za tekst utworu odpowiada Maciej Wasio, zaś za muzykę Aleksander Milwiw-Baron.

„Zapraszamy na wspólną podróż, opowiedzcie nam o sobie.” – w ten sposób zespół zachęca do zapoznania się z nowym singlem.

W lutym tego roku Afromental wystąpił w Łodzi przed Slashem, gdzie zgromadzona rockowa publiczność gorąco przyjęła zaprezentowany materiał, będąc pod wrażeniem energii i pasji z jaką zespół zagrał.

Oficjalne linki, w których znajdziecie więcej o zespole:

www.youtube.com/afromental

www.facebook.com/afromental

www.instagram.com/afromental_official