Nowy teledysk Crimson Rockets z udziałem Projektu Mezalians

W Internecie pojawił się właśnie teledysk będący efektem świeżo nawiązanej współpracy Crimson Rockets i Projektu Mezalians. Ilustracja do utworu „Pozwól być” ukazała się 8 października.


To energetyczne połączenie poezji i rocka. Tekst napisał tu Mariusz Jagiełło – poeta i pomysłodawca Projektu Mezalians. Muzyką i oprawą wizualną zajęli się członkowie Crimson Rockets.


O co chodzi? Wyjaśniamy w kilku żołnierskich słowach: założeniem Projektu jest interpretacja wierszy Mariusza Jagiełły przez muzyków związanych z polską sceną rockową. Do tej pory udział w przedsięwzięciu wzięli: Paweł Małaszyński, Tomasz „Lipa” Lipnicki, Tomek „Oley” Olejnik czy Paweł Świtkowski. A kim my jesteśmy? Crimson Rockets to melodyjne riffy podszyte groovem. Zapraszamy do obejrzenia naszych wcześniejszych teledysków na YouTube – zachęcają muzycy.Projekt Mezalians to „połączenie sztuki ze sztuką, artysty z artystą, a przede wszystkim człowieka z człowiekiem – czyli współczesna poezja w aranżacji współczesnych wykonawców, z wykorzystaniem pełnej gamy środków dźwiękowych i wizualnych”.


Z kolei zespół Crimson Rockets para się „karmazynowym rockiem, czyli wpadającą w ucho mieszaniną rockowych riffów, klawiszowych brzmień, basowego groove’u, mocnych uderzeń w gary, kobiecego wokalu i rock’n’rollowej energii”.


Zajrzyj po więcej:

Projekt Mezalians na Facebooku

Crimson Rockets na Facebooku

wydarzenie na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.