Nowy teledysk Magnificent Muttley – „Hound”!

Zespół opublikował właśnie teledysk do utworu „Hound” z ich drugiej płyty („Rear Window”). Klip to kolaż ujęć z czasu tworzenia albumu.

MM_hound

Magnificent Muttley rozpoczyna niedługo koncerty kontynuujące trasę promocyjną „Rear Window”. Podczas pierwszej części, oprócz Polski, MM odwiedzili również Rosję, Białoruś, Łotwę, Litwę i Ukrainę.

W maju tego roku wydali drugą pełnometrażową płytę „Rear Window”. Album został wydany i promowany własnym sumptem a fundusze na jego produkcję zostały zebrane w akcji crowdfundingowej. Muzycy nagrali album bez producenta, w zaaranżowanym przez siebie studiu a masteringiem zajął się Gavin Lurssen, znany ze współpracy z Tom Waits, Queens Of The Stone Age czy Foo Fighters. Po wydaniu płyty MM zostało wyróżnione zaproszeniem do cyklu koncertów realizowanych przez TVP – „Made In Polska”. Płyta natomiast trafiła do wielu rankingów najlepszych płyt 2015 roku.

Magnificent Muttley to warszawskie power trio założone w 2010 roku. Ich muzyka to ostry, psychodeliczny, głośny surowy rock. Od początku ich muzyka została doceniona zarówno przez krytyków jak i słuchaczy. Zespół zagrał w związku z tym na wszystkich największych polskich festiwalach (Open’er Festival, Off Festival, Coke Live Music Festival, Jarocin, Cieszanów).


Teledysk : 


 

Płyta do odsłuchania :
http://magnificentmuttley.bandcamp.com/album/rear-window

FB :
https://www.facebook.com/MagnificentMuttley

Deezer :
http://www.deezer.com/album/10592395


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *