Nowy teledysk od Mikromusic

Micromusic nigdy nie śpi. W ubiegłym miesiącu zespół wydał swoją drugą płytę koncertową i wraz z jej ukazaniem rozpoczął trasę po najlepszych klubach w całej Polsce. Już teraz serwuje swoim słuchaczom teledysk do utworu Na krzywy ryj z najnowszego albumu Tak mi się nie chce.

Zespół kończy ten rok z przytupem. Teledysk do najnowszego singla Na krzywy ryj jest wisienką na torcie w tegorocznych sukcesach Mikromusic. Takiego typu teledysku nie powstydziłby się żaden amerykański artysta. Video to czysta uczta dla oka, a zawdzięczamy to między innymi Dawidowi Korbaczyńskiemu. Zawiera ono wszystko, o czym marzy wielu zapracowanych ludzi, znudzonych codziennością. Malownicze krajobrazy, motyw podróży i humorystyczne momenty gwarantują dobrą odskocznię od przed świątecznego biegu na ponad cztery minuty. Do tego znakomity utwór, który jest jest dobrą wymówką, by uciec od zgiełku. Nie można przegapić takiej okazji!

Niech przypomina, że szczęście można znaleźć w banalnie prostych rzeczach, że nic nie jest czarno-białe i że wszystko mamy, trzeba tylko po to sięgnąć.


Micromusic to grupa łącząca piękne melodie, kunszt warsztatowy oraz niepowtarzalną koncertową energię. Muzyka zespołu to mieszanka jazzu, trip-hopu, rocka, czasem też muzyki ludowej. Wokalistka zespołu – Natalia Grosiak swoim głosem porywa serca ludzi z różnych grup wiekowych. Na swoim koncie mają sześć płyt, z czego tylko dwie są koncertowe. Grupa została doceniona i nominowana do wielu nagród. Na ich koncie jest nagroda od Gazety Wyborczej Warto za album Sova.

Fanom zespołu nie musimy dużo pisać o genialności tekstów i wspaniałych aranżacjach. Dla tych, którzy jeszcze nie znają twórczości Micromusic, mamy linki do kanału i strony na Facebooku, aby to jak najszybciej nadrobić. Tego trzeba posłuchać!

Micromusic na YouTube

Micromusic na Facebooku

Zbliża się koniec trasy grupy, jednak jest jeszcze okazja, by usłyszeć Wasze ulubione utwory na żywo i spotkać się z zespołem. Zostały ostatnie bilety na dwa ostatnie koncerty z trasy Micromusic (Olsztyn oraz Gdańsk). Nie zwlekajcie z kupnem biletu, póki nie jest za późno!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.