Nowy teledysk od sióstr Melosik

Bliźniaczki – Dagmara i Martyna Melosik, latem zachwyciły słuchaczy swoim singlem „Batumi”, który zdobył został doceniony Nagrodą Publiczności w koncercie „Debiuty” podczas 55. KKFPP w Opolu. Niedawno ukazał się ich najnowszy teledysk do piosenki „Równocześnie”.

Siostry Melosik to wokalistki, kompozytorki, instrumentalistki, chórzystki, które możemy kojarzyć z zespołów Ani Dąbrowskiej czy Natali Kukulskiej oraz autorki tekstów i muzyki. Współpracowały min. z Grzegorzem Hyży, Edytą Górniak, Haliną Mlynkovą oraz Krzysztofem Kiljańskim.

W 2011 roku stworzyły piosenkę do filmu Łukasza Palkowskiego „Wojna żeńsko-męska” pod tytułem Żeńsko – męska gra”. 5 lat później na limitowanej wersji albumu Ani Dąbrowskiej „Dla naiwnych marzycieli”, znalazł się utwór Dagmary i Martyny „Znam na pamięć dalszy ciąg”.

Dzięki Nagrodzie Publiczności, która trafiła do sióstr podczas KFPP w Opolu, artystki nagrały teledysk do najnowszego singla „Równocześnie”, który jest jednocześnie podziękowaniem za otrzymane głosy podczas festiwalu.

Wielkimi krokami zbliża się również debiutancki album dziewczyny, którego produkcją zajęli się Bartosz Staszkiewicz i Kuba Galiński, odpowiedzialni za brzmienie zespołów takich jak Sofa czy Dr Misio.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/Siostry-Melosik-566109916841047/

www: https://www.siostrymelosik.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.