„O północy w Katowicach”, czyli nowa sesja live od zespołu MÓW

Zespół MÓW pochodzi z Katowic. To czwórka kreatywnych artystów, którzy dzięki swoim pasjom i talentom potrafią przenieść słuchaczy w cudowny świat muzyki. Soulowe brzmienie i dające do myślenia teksty gwarantują odbiorcom niezapomniane chwile refleksji i spojrzenia na rzeczywistość z dystansu. Mów’owa muzyka, pełna emocji, nie tylko tych ciepłych i radosnych, ale także zuchwałych i buntowniczych, jest jak życie: niejednostajna i zaskakująca. 


MÓW to teksty i melodie Ani okraszone nietuzinkowymi dźwiękami Agi i chłopaków.
Na kanale YouTube formacji ukazała się kolejna sesja live, tym razem w duecie, zatytułowana „O północy w Katowicach”Piosenka stanowi efekt przemyśleń. Zawsze skupiamy się na tym, czego nam brak. Tak często chcielibyśmy być gdzieś indziej. Marzymy o czymś i kiedy to dostajemy, okazuje się, że jednak to nie to… I można by tak w
nieskończoność. A gdyby tak zacząć się cieszyć tym, co jest? – mówi zespół MÓW.Jesienią 2018 nakładem wydawnictwa Hevhetia ukazała się płyta „Historie zebrane”. Dostępna jest we wszystkich serwisach streamingowych pod adresem https://player.believe.fr/v2/8588005258319.


zajrzyj po więcej:

MÓW na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.