O „Sztuce miłości” w Poznaniu i Krakowie. ARS LATRANS Orchestra zaprasza na koncerty

To autorski projekt muzyczny, tworzony specjalnie na organizowany przez Stowarzyszenie ARS LATRANSinterdyscyplinarny festiwal sztuki. Każdego roku kolektyw zaprasza do współpracy kilkunastu muzyków, którzy wspólnie komponują utwory inspirowane tematem festiwalu.

“Sztuka Miłości” to interdyscyplinarny projekt, który za pomocą warstwy muzyczno-lirycznej, wizualnej i teatralnej narracji opowiada historię o poszukiwaniu kontaktu z drugim człowiekiem, nawet wtedy kiedy nie zawsze okazuje się to przyjemnym uczuciem.


„Żebra” – czyli singiel promujący płytę to pierwszy utwór, jaki powstał podczas obozu kompozycyjnych ARS LATRANS Orchestry w Pcimiu. 

Opowiada o nieodłącznym aspekcie miłosnych relacji – rozstaniach. Ponadto pokazuje, jak często na siłę trwamy z kimś w związku, zamiast znaleźć kogoś, kto nas uszczęśliwia.


ARS LATRANS Orchestra wyrusza w trasę by promować swój muzyczny projekt, który w ubiegłym roku zaowocował albumem zatytułowanym „Sztuka miłości”. Płyta prezentuje różne rodzaje m i ł o ś c i, odmienne stadia, różne perspektywy. Artyści tworzący ARS LATRANS Orchestra opowiadając swoje historie i eksplorując własne doświadczenia podkreślają złożoność zjawiska. Muzycy zagrają w Poznaniu i Krakowie.

Oprócz muzycznej uczty artyści zapraszają do pewnej zabawy – listy miłosne: zapraszamy Was do wymiany przemyśleń. Jeśli chciałabyś/chciałbyś przed wydarzeniem otrzymać anonimowy list weź ze sobą swój, a przy wejściu będziesz mógł/a wymienić go na całkowicie losowy. Kto wie może tego dnia będziesz rozmawiać z osobą z którą wymieniłeś/aś się listami i nawet nie będziesz o tym wiedzieć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.