„O wdzięczności” – najnowszy utwór grupy MÓW

Muzyka potrafi pozytywnie wpływać na nasz umysł i ciało. Wie o tym zespół MÓW, co pokazuje najnowszym utworem pt. „O wdzięczności”.

Narzekanie negatywnie wpływa na nasz mózg. Jest jednak sposób, który pozwala łatwo i szybko powstrzymać się od narzekania. Jak radzi dr Bradberry, światowej sławy specjalista od inteligencji emocjonalnej, należy kultywować w sobie  postawę wdzięczności. Kiedy tylko czujemy, że chcemy narzekać, należy od razu skupić uwagę na czymś, za co jesteśmy wdzięczni i zastanowić się nad tym przez chwilę.

„O wdzięczności” to nowy singiel od zespołu MÓW. Utwór powstawał w czasie lockdownu. To wtedy zrodził się pomysł, by w sytuacji narastającej frustracji, zwrócić uwagę ludzi na rzeczy dobre.

„Zapytaliśmy na naszych kanałach komunikacji fanów i słuchaczy za co są wdzięczni. Zaskoczył nas odzew. Tyle osób potrafiło pięknie opisać to, za co są wdzięczni!Na podstawie ich komentarzy i wypowiedzi powstał tekst. Potem dołożyliśmy do niego melodię (Ania Bratek) i całą aranżację (Aga Derlak), a następnie zdalnie nagraliśmy wszystkie partie instrumentalne (Mateusz Szewczyk oraz Adam Wajdzik). Za produkcję piosenki odpowiada Aga Derlak (aktualnie USA) i Carlos Saenz (Meksyk).”

„O wdzięczności” to próba zwrócenia uwagi na to, że mamy wiele powodów do uśmiechu i radości. Zamiast porównywać się i patrzeć, co mają inni, doceńmy to co dzieje się tu i teraz.

Video powstało z filmów nadesłanych przez naszych przyjaciół. Uchwycili na nich to, za co są wdzięczni. Bo dla każdego wdzięczność kojarzy się z czymś/kimś innym. I to właśnie jest piękne! Za montaż odpowiada Paweł Mikołajczyk (pamedia.pl).


Zespół MÓW to czwórka kreatywnych artystów, którzy dzięki swoim pasjom i talentom potrafią przenieść słuchaczy w cudowny świat muzyki. 

Dlatego chcemy zabrać Was do naszego muzycznego domu, gdzie mieszkają spontaniczność i ogień. Muzyka Zespołu MÓW to wybuchowa mieszanka ludzkiej autentyczności, improwizacyjnej energii i uwalniających emocji.”


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/zespolmow

Instagram: https://www.instagram.com/zespol_mow/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.