Obejrzyj na żywo koncert HEY w katowickim Spodku

8 grudnia zespół HEY zagra koncert w katowickim Spodku. Ciekawostkę stanowi fakt, że występ ten możecie obejrzeć na żywo na YouTube!


Trwa wyjątkowa trasa zespołu HEY, Fayrant Tour, podsumowująca 25-lecie istnienia formacji. Składa się na nią dziesięć koncertów w największych halach koncertowych w kraju. Koncertów wyjątkowych, wspominkowych, przekrojowych a przede wszystkim emocjonalnych. Są goście, hity, rzeczy zapomniane, a specjalnie na tę okazję wyciągnięte z dna szuflady. Również niespodzianki i cała masa dobrej zabawy, czyli wszystko to, czego nie może zabraknąć na dobrej imprezie urodzinowej.


Fayrant Tour stanowi nie tylko okazję do świętowania urodzin, ale także zapowiedź przerwy w działalności grupy z Kasią Nosowską na czele.


Dla wszystkich fanów, którzy nie mogą wziąć udziału w trasie, mamy dobrą wiadomość – Kayax przygotowuje live stream z koncertu w katowickim Spodku. Będziecie mogli na żywo obejrzeć koncert na kanale KayaxTV na platformie YouTube. Tylko ten jeden raz, 8 grudnia o godzinie 20. Oprócz zespołu HEY gościnnie wystąpią Piotr Banach oraz Brodka i Igor Herbut (LemON).Sprawdźcie, gdzie jeszcze wystąpi HEY w ramach Fayrant Tour:

6 grudnia 2017, godz. 19 (środa)
Tauron Arena, ul. Stanisława Lema 7, Kraków
gość trasy: Piotr Banach, goście koncertu: Natalia Przybysz, Paulina Przybysz, O.S.T.R.

8 grudnia 2017, godz. 20 (Piątek)
Spodek, aleja Korfantego 35, Katowice
gość trasy: Piotr Banach, goście koncertu: Brodka, Igor Herbut (LemON)

12 grudnia, godz.19 (wtorek)
Hala Orbita, ul. Wejherowska 34, Wrocław
gość trasy: Piotr Banach, goście koncertu: Brodka, Titus (Acid Drinkers)

14 grudnia, godz. 20 (czwartek)
Torwar, ul. Łazienkowska 6A, Warszawa
gość trasy: Piotr Banach, goście koncertu: Beata Kozidrak, Miusoh


Zajrzyj po więcej:

HEY na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.