Ochman zaprasza na Winter Tour 2022

Miejmy nadzieje, że nowy rok przyniesie nam wiele wspaniałych koncertów. Pierwszym koncertem na który ze śmiałością możemy Was zaprosić to występ Ochmana na deskach Filharmonii Pomorskiej im. I. J. Paderewskiego w Bydgoszczy.

Kim jest Krystian Ochman?

Krystian Ochman szturmem zdobywa polską scenę muzyczną. Choć o muzyku słyszymy od niedawna, to zdążył już zyskać sympatię milionów widzów i słuchaczy. Krystian jest zwycięzcą 11. edycji „The Voice of Poland” i 58. edycji Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w kategorii premiery. Ochman urodził się i wychował w USA, niedaleko Waszyngtonu. Jego rodzice wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Przełomowym momentem w życiu Krystiana było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Gdy dziadek wysłuchał jego występu, zasugerował pomysł podjęcia studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach. Krystian jest wnukiem słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Obok zdolności wokalnych, Krystian jest również instrumentalistą. Gra na fortepianie i trąbce oraz aktywnie uczestniczy w procesie twórczym podczas produkcji swojego materiału muzycznego.

Szturmem na polską scenę muzyczną

 Jego pierwszy autorski utwór – „Światłocienie” – typowany był jako jeden z najlepszych debiutanckich singli laureatów „The Voice of Poland”. Utwór zadebiutował na Top200 Spotify i utrzymywał się tam przez kilka dni. Drugi singiel, „Wielkie tytuły”, ukazał się 25 lutego 2021 roku. Teledysk do niego błyskawicznie znalazł się na 1. miejscu na karcie „Na czasie” w YouTube. Jego debiutancki album ukazał się 19 listopada 2021. 

OCHMAN Winter Tour 2022

06.01 Bydgoszcz https://adria-art.pl/a/w-Ochman-Bydgoszcz

14.01 Bielsko-Biała https://biletyna.pl/event/view/id/206183

14.02 Lublin https://adria-art.pl/a/a-OchmanLublin

28.02 Warszawa https://adria-art.pl/a/a-OchmanWarszawa

05.03 Katowice https://adria-art.pl/a/a-OchmanKatowice

08.03 Cieszyn https://kbq.pl/65660

11.03 Kraków https://adria-art.pl/a/a-OchmanKrakow1

21.03 Gdańsk https://www.34art.pl/bilety/214072

26.03 Kobylnica (sprzedaż biletów wkrótce)

31.03 Toruń https://adria-art.pl/a/a-OchmanTorun

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.