OCN zagra przed Kings Of Leon!

OCNFormacja Kings Of Leon wystąpi 8 września 2016 roku na jedynym koncercie w Polsce. Miło nam poinformować, że w krakowskiej Tauron Arenie występ amerykańskiego zespołu otworzy wrocławskie trio OCN! Nieco wcześniej zespół Maćka Wasio zaprezentuje się w swoim rodzinnym mieście, Wrocławiu, podczas imprezy „Capital Of Rock”, której gwiazdą będą zespoły Rammstein oraz Limp Bizkit.

Maciek Wasio, lider OCN nie kryje radości z faktu supportowania Kings Of Leon:

 – W trakcie masteringu płyty „Wojna świń” w studiu Richarda Dodda w Nashville, zmuszony potrzebą, wylądowałem w miejscu, do którego nawet król chodzi piechotą. W oczy automatycznie rzuciła mi się multiplatynowa płyta „Come Around Sundown”. Po powrocie do reżyserki, z fanowskim drżeniem w głosie, zapytałem Richarda czy pracował z Kings Of Leon. Richard z typowo angielskim poczuciem humoru, zamyślił się i wypalił: „Kings Of Leon? Aaaa, to taki młody zespół od nas z miasta”. Ubawiło to mnie i producenta Vance’a Powella do łez. Nie wiem czy fakt pracy z tymi samymi mistrzami produkcji muzycznej sprawił, że z wielu propozycji to my zostaliśmy wytypowani do otwarcia koncertu ekipy z Nashville, ale jest to dla nas gigantyczne wyróżnienie i swoisty prezent z okazji obchodzonych właśnie 15. urodzin OCN – mówi Maciek.


[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=hqc5CTtyKg0[/embedyt]


OCN będzie w Krakowie cały czas promować znakomicie przyjęty album „Demon i karzeł„, który nakładem
Warner Music Poland ukazał się we wrześniu 2015 roku. Niedawno w sieci pojawił się kolejny wideoklip do utworu z płyty. Tym razem zilustrowana została piosenka „Migotanie„, nagrana z gościnnym udziałem Jamala i Skubasa.

Zanim jednak OCN wybierze się do Tauron Areny, na stadionie w rodzinnym Wrocławiu weźmie udział w imprezie „Capital Of Rock„. Wydarzenie odbędzie się 27 sierpnia 2016 roku, rozpocznie się o 16:30, a oprócz OCN wystąpią: Red, Bullet For My Valentine oraz Limp Bizkit i jako główna gwiazda Rammstein. Więcej o wydarzeniu na Facebooku.


OCN na Facebooku

Strona WWW


OCN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.