Odliczamy dni do kolejnej edycji Audio Video Show !

Do jubileuszowej, 20. edycji Audio Video Show zostały niecałe trzy miesiące. Impreza odbędzie się w Warszawie w dniach 4-6 listopada na stadionie PGE Narodowym oraz w hotelach Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski.

Audio Video Show jest największą w Polsce i drugą co do wielkości wystawą sprzętu audio-video w Europie. Na wystawie można zobaczyć wszystkie elementy wchodzące w skład domowych systemów audiowizualnych, m.in. odtwarzacze CD i Blu-ray, wzmacniacze, odtwarzacze sieciowe, kolumny głośnikowe, słuchawki, projektory i telewizory.


Zrzut ekranu 2016-08-07 o 23.50.58

W kameralnych salach warszawskich hoteli Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski oraz lożach PGE Narodowego zostanie pokazany sprzęt z praktycznie wszystkich pułapów cenowych. Odwiedzający zobaczą zarówno mobilny sprzęt do codziennego użytku za kilkaset złotych, jak i systemy audio oraz video o wartości kilkuset tysięcy. Oprócz popularnych producentów, jak Sony czy Panasonic, sprzęt dla audiofilów zaprezentują takie marki jak B&W, McIntosh czy Sonus Faber. Ponadto, dla gości wydarzenia zostały przewidziane dodatkowe warsztaty i prelekcje.
Wystawa została zaplanowana z myślą o odwiedzających również pod względem logistycznym. Organizator przewiduje liczne udogodnienia, między innymi specjalne autobusy kursujące między lokalizacjami oraz bezpłatną aplikację z niezbędnymi informacjami i mapą wystawy.


„Jubileuszowa 20. edycja Audio Video Show z pewnością będzie wyjątkowa. Na odwiedzających czekają spotkania z najnowszym i najbardziej zaawansowanym sprzętem. Już teraz mamy zarezerwowanych ponad 100 sal i liczymy na kolejny rekord pod względem obecności najlepszych producentów audio i video” – powiedział Adam Mokrzycki, organizator Audio Video Show.

  „Audio Video Show jest o tyle interesującym wydarzeniem, że każdy może przetestować i obiektywnie porównać naprawdę wiele znakomitych urządzeń. Przy okazji to także niepowtarzalna szansa, aby zapoznać się z możliwościami najdroższego sprzętu, sprowadzonego do Polski tylko na czas wystawy” – dodał Adam Mokrzycki.


Na wystawę może wejść każdy!

 Bilety w cenie 30 zł dostępne są zarówno w kasach przy
wejściu, jak i przedsprzedaży. Bilet upoważnia do wstępu na teren całej wystawy w dniu
jego datowania. W cenę biletu wliczony jest 64-stronicowy przewodnik po wystawie.

Dostępne są także specjalne trzydniowe karnety w cenie 40 zł.
Młodzież do lat 16 – wstęp wolny.


Wystawa otwarta będzie w następujących dniach i godzinach:
Piątek4.11.2016, 14.00 – 20.00
Sobota5.11.2016, 10.00 – 20.00
Niedziela6.11.2016, 10.00 – 18.00


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *