Ogień w czystej postaci, czyli nowy teledysk Livin Fire

Światło dzienne ujrzał właśnie najnowszy teledysk zespołu Livin Fire. Klip do utworu „Diving” udowadnia, że polski rock ma się naprawdę dobrze.


Wraz z początkiem jesieni hardrockowy zespół Livin Fire zaprezentował swój kolejny teledysk. W realizacji piosenki „Diving” udział wzięli muzycy znani z kolaboracji z popularnymi artystami: Leszek Żygłowicz na basie (Marek Piekarczyk, Chocolate Spoon, Without Percent), Bartosz Latus na gitarze (Renata Przemyk, Lombard, Pudelsi) oraz Bartek Herman na perkusji (Ustronsky, The King).


„Diving” to świeża kompozycja, przedstawiająca kierunek, w którym grupa aktualnie podąża. To także zapowiedź zbliżających się koncertów – mówi Alda Reï, ze względu swój kolorowy i wyrazisty wizerunek często nazywana rockową Cindy Lauper. Muzycy stawiają na połączenie tego, co najlepsze w klasycznym rockowym graniu. Inspirują się również nowoczesnymi gatunkami muzycznymi. Nie boimy się eksperymentować, nie chcemy stać w miejscu i powielać utartych schematów – podkreśla wokalistka.Twarzą i założycielką formacji Livin Fire jest wspomniana charyzmatyczna wokalistka i kompozytorka Alda Reï. Autorka tekstów i muzyki, grająca ponadto na gitarze i basie postanowiła się nie poddawać. Mimo wielu trudności dopięła swego. O tym właśnie mówi tekst utworu „Diving” – aby zawsze trzymać się choćby resztek wiary, bo warto jest walczyć o to, na czym nam naprawdę zależy – wyjawia. Alda długo poszukiwała odpowiednich muzyków do współpracy. Tym razem postawiła na ludzi z bogatym doświadczeniem, co okazało się strzałem w dziesiątkę.


Alda wraz z zespołem zaprasza na swoje występy. Pierwsze koncerty Livin Fire w nowej odsłonie zaplanowane są na początek roku 2019.


zajrzyj po więcej:
Livin Fire na Facebooku
Livin Fire na YouTube


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.