Ogólnopolska premiera najnowszej płyty Rezerwatu!

20 maja odbyła się ogólnopolska premiera najnowszej płyty kultowej formacji Rezerwat zatytułowanej „Dotykaj”. Na nowy album zespołu fani czekali aż 30 lat!


Ostatni krążek Rezerwatu zatytułowany „Serce” został wydany w 1987 roku! Po niemal 30 latach zespół ponownie skupił się na zupełnie nowym materiale. To jedenaście premierowych utworów oraz bonus track w postaci przeróbki kultowego utworu „Zaopiekuj się mną”, w której Andrzej Adamiak – lider Rezerwatu – naśladuje głosem wszystkie instrumenty. Płyta „Dotykaj” jest dostępna na rynku od 15 kwietnia za pośrednictwem księgarni Matras.

Od 20 maja jest już powszechnie dostępna już także w innych sklepach, dlatego tę datę Rezerwat określa jako ogólnopolską premierę krążka. Utwór „Fortepiany” to najnowszy singiel promujący to wydawnictwo.


Piosenki możecie posłuchać poniżej:


Płyta „Dotykaj” ukazała się nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia. Dotychczas Rezerwat wydał – nie licząc kompilacji – dwa autorskie albumy: „Rezerwat” (1984) oraz „Serce” (1987). Pochodzące z nich utwory, takie jak np.: „Obserwator”, „Zaopiekuj się mną’’, „Parasolki” czy ,,Kocha Ciebie niebo” uczyniły formację kultową już w latach `80 i `90. Cieszy się zresztą tym statusem do dzień.

Rezerwat to legendarna grupa rockowa założona w 1982 roku w Łodzi. To jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych w Polsce. Czołową postacią grupy jest jej założyciel i autor większości materiału Andrzej Adamiak – kompozytor, autor tekstów, producent, wokalista i gitarzysta basowy. Zespół ma na swoim koncie blisko milion sprzedanych płyt długogrających i ponad milion składanek.


Więcej: www.facebook.com/RezerwatOfficial

www.newlinemusic.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *