,,Oh Lord” – wyjątkowy klip Mary Komasy

mary-komasa-oh-lord-2Na oficjalnym kanale youtube Mary Komasy pojawił się nowy teledysk artystki. Video do utworu ‘OhLord’ wyreżyserowała jedna z najbardziej znanych fotografek na świecie Paola Kudacki.

Paola i Mary poznały się w Nowym Jorku, gdzie fotografka po wysłuchaniu albumu Mary zaproponowała jej zrealizowanie klipu.

Sama piosenka jest osobistą i epicką opowieścią o zemście i odkupieniu, ukazującą pełen emocji i ekspresji wokal Mary. Charakterystyczne brzmienie utworu powstało dzięki wykorzystaniu elementów muzyki filmowej, ciężkiego rocka, bluegrass’u oraz nowoczesnej elektroniki.

Do zobrazowania tajemniczego klimatu utworu wykorzystany został dziki krajobraz miejski Brooklynu, jako tło dla surowej i emocjonalnie naładowanej ballady. Paoli zależało na wykorzystaniu jak najmniejszej ilości sprzętu, aby z łatwością móc śledzić Mary w drodze z parku na ulicę, na plaży czy w metrze. Dlatego tak istotnym było wybranie aparatu, który gwarantowałby swobodę oraz spontaniczność, wybór padł na iPhone’a. Zdjęcia telefonem pozwoliły na dyskretną oraz nieingerującą w naturalne emocje realizacje, dzięki czemu uzyskany został wzruszający efekt.Unbenannt-2Dodatkowy materiał został nakręcony w Meksyku, na starym cmentarzu na Jukatanie oraz w nowojorskiej pracowni Paoli Kudacki.
Utwór ‘Oh Lord’ pochodzi z albumu „Mary Komasa”, który ukazał się 23 marca 2015 roku.
W najbliższym czasie Mary Komasa rusza w trasę koncertową, zobaczyć i usłyszeć artystkę będzie można w:
06.10 – Szczecin , Hormon
07.10 – Gdańsk, Klub Żak
08.10 – Ełk, ECK
09.10 – Warszawa , Teatr Syrena
14.10 – Wrocław , Stary Klasztor
15.10 – Kraków, Centrum Dydaktyki AGH

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *