Okularniku! Kobieto na zakręcie! Śpiewasz? Zgłoś się do 19. Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego „Pamiętajmy o Osieckiej”!

Wyjątkowy, wieloetapowy konkurs wokalny „Pamiętajmy o Osieckiej”! Czekają sława, chwała i nagrody. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 31.05.2016 r.

konkurs

Udział w 19. edycji Konkursu „Pamiętajmy o Osieckiej” to jedyna w swoim rodzaju muzyczna przygoda. Finaliści będą mogli zaśpiewać m. in. w Muzeum Powstania Warszawskiego, w Studio im. Agnieszki Osieckiej oraz Teatrze Muzycznym ROMA. Przed nimi szansa na zaprezentowanie się wyrobionej, ale niezwykle życzliwej publiczności i koncerty ze znakomitym składem muzycznym pod kierownictwem Jakuba Lubowicza.


Co należy zrobić,  żeby wziąć udział?

Wystarczy wybrać do interpretacji 2 piosenki Agnieszki, wypełnić formularz online i przyjechać w czerwcu na przesłuchania do studia radiowej Trójki. Warto jednak dobrze się przygotować, bo Konkurs od lat wyróżnia świetny poziom wokalny Laureatów.


„Rozśpiewani, przybywajcie! Czekamy na fascynujące osobowości, dynamiczne zespoły i odważne interpretacje. – zaprasza Agata Passent, prezes Fundacji Okularnicy – Nasz Konkurs ma piękną tradycję i wierną publiczność. Cenne nagrody także się znajdą”.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *