Ola Kieszek prezentuje swój debiutancki singiel

„The Heart’s Songs” to minimalistyczna w warstwie dźwiękowej, subtelna wokalnie opowieść o pasji, sile i niezłomności charakteru oraz szacunku do natury i jej potęgi.

Utwór zrodził się z inspiracji historią i dokonaniami Piotra Pustelnika, wybitnego himalaisty, polarnika, zdobywcy korony ziemi. Piotr jest także współtwórcą klipu. Zdjęcia jego autorstwa, wykorzystane w klipie, pochodzą z wyprawy na jedną z najtrudniejszych gór świata – Annapurne.

Autorem tekstu i kompozytorem singla oraz wszystkich piosenek na płycie jest Ola Kieszek, która gra także na fortepianie. Pozostałe instrumenty prowadzone są przez wybitnych muzyków polskiej sceny: Kuba Frydrych na gitarze, Przemek Kuczyński (Benbeneq) – instrumenty perkusyjne, Tomasz Zieliński na basie. Za aranże oraz produkcję płyty odpowiada Grzesiek Stasiuk. Realizacja i produkcja klipu: Planners Live oraz Piotr Pustelnik.


Wydanie klipu zbiega się z premierą audiobooka z biografią słynnego łódzkiego, himalaisty pt. „Ja, pustelnik”. Tekst czyta aktor i od niedawna pasjonat gór wysokich, Ireneusz Czop. Premiera przewidziana jest na 25.04.2018r.

Znalezione obrazy dla zapytania ja pustelnik audiobook


Zobacz więcej:

Ola Kieszek – Facebook

Ola Kieszek – You Tube

Piotr Pustelnik – Facebook

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.