Ola Nizio powraca z utworem „Nie nasz czas”

Aleksandra Nizio, zwyciężczyni V. edycji programu The Voice of Poland, emitowanego przez Telewizję Polską, wraca z nowym singlem. „Nie nasz czas” to audiowizualna opowieść o ludzkiej obojętności i nietolerancji, która wielu wciąż odbiera prawo do bycia sobą.

Najpierw był The Voice of Poland, w którym Ola zachwyciła jurorów wykonaniem utworu „Dzień za dniem” Patrycji Markowskiej, a trenerska współpraca z Justyną Steczkowską zaprowadziła ją do zwycięstwa 5. edycji programu. W 2018 roku zadebiutowała autorskim singlem „Kuloodporna” i… nastała cisza. Jednak ta pozorna, muzyczna przerwa, obfitowała w ogrom pracy, której efekt ujrzał właśnie światło dzienne. Singiel „Nie nasz czas” to dojrzała, okraszona mocnym głosem ballada, będąca zapisem wzlotów i upadków w walce o swoje ideały.

This slideshow requires JavaScript.


Teledysk przedstawia pięć historii. Każda z nich jest podróżą przez życie osób borykających się z problemami, od których na co dzień społeczeństwo odwraca wzrok lub – co gorsza – swoim zachowaniem bardziej je pogłębia. Cierpiąca na zaburzenia żywienia młoda dziewczyna i jej codzienna walka, której wagę bagatelizują otaczający ją ludzie, a zamiast troski częstują drwiną. Pijąca w ukryciu kobieta, która pod płaszczem szczęśliwego życia, skrywa piętrzące się słabości i przegrywa z uzależnieniem. Chłopak, którego pasją jest high heels dance, a ceną życia w zgodzie z samym sobą, stają się wyzwiska i drwiny z jego seksualności. Nastolatek z dobrej rodziny, który ukrywa sińce i rany, bo boi się przyznać, że on – rosły facet – jest ofiarą przemocy domowej. Dziewczyna, która nie może być sobą, bo to ludzie narzucają, jaki wizerunek powinna przybierać.

Ta opowieść jest bardzo uniwersalna. Ukazuje nasze czułe punkty, ale także pozwala zobaczyć, ile złego potrafi wyrządzić jedno słowo, a czasem… jego brak. Po której stronie barykady stajemy jako ogół? Na to pytanie musimy odpowiedzieć sobie sami.

Autorem tekstu piosenki jest Krzysztof Grześkiewicz, zaś muzykę skomponował Arkadiusz Żurecki. Za produkcję teledysku odpowiada agencja One Aim.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/OlaNizioOficjalna/

Instagram: https://www.instagram.com/olanizio_official/