Ola Wielgomas z teledyskiem do singla „Serca przemokną”

Zaledwie kilkanaście dni temu, a dokładnie 17 kwietnia br., w Internecie ukazał się teledysk do najnowszego singla Oli Wielgomas. Tę oniryczną opowieść zatytułowano „Serca przemokną”. 


„Serca przemokną” kolejny utwór wokalistki będący efektem kolaboracji ze znanym kompozytorem Marcinem Nierubcem, który tworzył piosenki dla takich wykonawców, jak Maryla Rodowicz, Michał Bajor, Krzysztof Kiljański, Gromee czy Doda. Produkcją piosenki zajął się Darek Polubiec, zaś reżyserem klipu i autorem zdjęć jest Cai Caslavinieri, czyli twórca medialny współpracujący między innymi z Andrzejem Stasiukiem, zespołem Haydamaky i Maciejem Zieniem. Za słowa odpowiada Ola Wielgomas.


Ola Wielgomas jest młodą wokalistką i autorką tekstów. Zamiłowanie do muzyki i sztuki towarzyszy jej od dziecka. Przez wiele lat związana była z chórem Artos w Teatrze Wielkim oraz Ogniskiem Teatralnym u Machulskich. Śpiewała na deskach teatrów i filharmonii. W 2018 roku zaczęła współpracę z wytwórnią Kayax w projekcie My Name Is New dla młodych artystów. Wtedy też zaprezentowała singiel „Na wzgórzach niepokoju”. Ola tworzy muzykę otwierającą jej własny, alternatywny świat. I tym światem chce wywoływać w ludziach emocje, sięgać do ich wrażliwości.

zajrzyj po więcej: