Oldschool Tour wraca do Poznania

Po ogromnym sukcesie trasy promującej solowy krążek Kuby Badacha „Oldschool” artysta wraca do koncertowania z tym materiałem. Jesienią, podczas pierwszej części trasy muzyk wypełnił po brzegi największe sale koncertowe w całej Polsce, stąd też pomysł na wiosenną kontynuację.

Kuba Badach czyli kompozytor, producent muzyczny, wokalista i aranżer w jednej osobie. Jego praca w polskim przemyśle muzycznym została dwukrotnie nagrodzona Fryderykiem. Badach oprócz projektów solowych od 1995 roku twoży grupę Poluzjanci oraz od prawie 20 lat występuje w zespole The Globetrotters.

Najnowsze dzieło Badach– płyta „Oldchool” to mieszanina różnych kompozycji muzycznych urozmaiconych ciekawymi melodiami oraz błyskotliwymi tekstami. Artysta współpracował z takimi muzykami jak Michał Barański, Jacek Piskorz, Robert Luty, Łukasz Belcyr, Marcin Górny, Maciej Kociński oraz Piotr Schmidt. Sam zajął się nagraniem partii gitary basowej i instrumentów klawiszowych.


Oprócz Poznania, w którym „Oldschool” zagości już w ten piątek (11.05.2018) w Sali Ziemii, artysta zagra też dwukrotnie w Warszawie (07.05), Lublinie (13.05), Chełmie (14.05), Gdańsku (26.05), Katowicach (05.06), Krakowie (06.06) oraz Olsztynie (18.06). Bardzo gorąco zachęcamy do udziału w którymkolwiek z koncertów z trasy Oldschool Tour! Będzie to napewno niesamowita zabawa i możliwość poznania Kuby z zupełnie innej strony.

Bilety do nabycia na stronie:
https://www.eventim.pl/eventseries/2116251/?affiliate=GTP


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/Kuba-Badach-158101600901474/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.