Olena z teledyskiem do singla „Sen”

Dokładnie tydzień temu, tj. 28 września br., w Internecie ukazał się klip do najnowszego singla Oleny, zatytułowanego „Sen”.


„Sen” stanowi kontynuację historii zapoczątkowanej nagraniem „Demon”. Między snem a jawą rodzą się uczucia i emocje głównej bohaterki. Mamy tu do czynienia z niespełnionymi pragnieniami i projekcją stęsknionego umysłu. Próżno jednak szukać odpowiedzi, co jest rzeczywistością, a co dzieje się poza nią. Piosenka powstała na bazie prawdziwych emocji autorki, dzięki czemu słuchacz może utożsamić się z przesłaniem utworu.Olena to wokalistka, skrzypaczka, autorka tekstów i kompozytorka. Kształcenie muzyczne rozpoczęła w wieku pięciu lat. Od szóstego roku życia gra na skrzypcach. Absolwentka PSM I i II stopnia oraz Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie skrzypiec profesora Grabarczyka. Gra też na pianinie i przy nim tworzy piosenki. Teksty pisze w języku polskim i angielskim. W roku 2012 założyła wraz z siostrą zespół I.O.Project wykonujący autorskie piosenki Oleny. W 2013 roku grupa zdobyła pierwsze miejsce w konkursie Otwarte wtorki z NuPlays organizowanym przez warszawski klub Progresja. W 2014 roku dziewczyny wydały EP „Annie”. W tym samym roku ukazała się kolejna płyta EP sióstr, czyli „Idź”, zawierająca autorskie kompozycje Oleny.


W grudniu 2015 roku. artystka rozpoczęła swoją solową karierę i współpracę z wytwórnią muzyczną Konkol Music. Zadebiutowała świątecznym singlem „Zakochaj się w Święta”. Piosenka gościła na antenie takich rozgłośni, jak Radio Zet czy RMF FM. W 2016 roku ukazał się drugi singiel Oleny, „Demon”. Zaistniał on na playlistach Radia Zet, Radia Eska i Rmf MAXXX. Teledysk prezentowany był przez Eska Tv i  4FUN.TV. W listopadzie 2016 ukazał się singiel ˜„Apokalipsa”, a w marcu 2017 premierę miał teledysk do piosenki „Idziemy Dalej”. Olena kilkukrotnie występowała w programie Dzień Dobry TVN. Umiejętności wokalne szlifuje pod okiem Bartka Cabonia, jurora w programie Hit Hit Hurra. Jako chórzystka kolaborowała też z Dawidem Kwiatkowskim. W roku bieżącym, wspólnie z producentem muzycznym Mac&More, wydała dwa single: „Ten Świat” oraz „Save This World”.


zajrzyj po więcej:
Olena na Facebooku
Olena na Instagramie
Olena na YouTube


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.