Olga Polikowska i Gverilla w domowej wersji piosenki „Obiecaj”

„Obiecaj” to najnowszy singiel Olgi Polikowskiej, który artystka nagrała wspólnie
z Gverillą. W związku z kwarantanną oboje zdecydowali się przygotować i upublicznić domową wersję tego numeru. Video można oglądać na oficjalnym kanale wytwórni FONOBO Label.

W nagraniu domowej wersji „Obiecaj” oprócz Olgi i Gverilli wzięli udział muzycy na co dzień współpracujący z wokalistką: Patryk Walczak (spd-sx), Adam Świerczyński (bas), Piotr Kępa (piano), Jeremiasz Hendzel (gitara) i Kuba Łupiński (trąbka). W powstanie video zaangażowali się także popularni tancerze, Paulina Maciejewska i Tomek Nakielski. Efekt przerósł oczekiwania wszystkich. Klikajcie i bawcie się dobrze. Oczywiście siedząc w domu.


„Obiecaj” to kawałek, który na swoją premierę czekał prawie dwa lata. Ma taneczny, ejtisowy vibe i od samego początku było w nim miejsce dla gościa. „Gverilla cały czas chodził mi po głowie, ponieważ jego flow idealnie pasuje do tego kawałka. Kiedy w końcu udało nam się spotkać, to wniósł do niego jeszcze więcej świeżej energii niż sobie wyobrażałam. Spotkanie z nim uważam za jedno z najciekawszych w mojej karierze.” – opowiada o współpracy z Gverillą Olga.

Muzyka Olgi Polikowskiej to wypadkowa synthpopu, downtempo, muzyki dance i elektronicznej oraz niebanalnych osobowości, z którymi współpracuje od czasów EP-ki „Blask”. W jej utworach słychać przyjemnie unoszące się bity zestawione z subtelnym i zmysłowym wokalem. W 2020 roku ukaże się jej debiutancka płyta. Wydawcą albumu jest wytwórnia FONOBO Label.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/polikowskaolga/

Instagram: https://www.instagram.com/olgapolikowska/