Olga Polikowska w Spritz Bar. Koncert nad Wisłą już w sobotę 27 lipca 2019 r.

Zapraszamy na koncert Olgi Polikowskiej w Spritz Bar z okazji setnych urodzin Aperola. Artystka zagra nad Wisłą już 27 lipca 2019 r. Początek występu został zaplanowany na godzinę 21:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.


Tego wieczoru Olga zaprezentuje utwory ze swojej debiutanckiej EP-ki pt. „Blask” – m.in. „Ulatuje”, „Od nowa” i „Musisz” – oraz najnowszy wakacyjny singiel pt. „Szum”.

Olga Polikowska przez dziennikarzy i krytyków muzycznych, została okrzyknięta debiutem roku 2018 i największą nadzieją eklektycznego, ambitnego popu w Polsce. Jej pierwszy singiel pt. „Ulatuje”, który został wyprodukowany przez Łukasza Marona (Flemings) oraz Szatta (m.in. zespół Kroki), namieszał w polskim electro-popie.Artystka do współpracy przy kolejnych utworach zaprosiła legendę sceny elektronicznej – Urbańskiego (m.in. Rysy, ścieżka dźwiękowa serialu „Ultraviolet”) – oraz Michała „Mamuta” Sarapatę (zespół SALK). W kwietniu 2019 roku ukazała się jej debiutancka EP-ka pt. „Blask”, która spotkała się z niezwykłą przychylnością słuchaczy oraz dziennikarzy muzycznych.

Olga ma za sobą koncerty na najważniejszych wydarzeniach muzycznych, takich jak Enea Spring Break Festival, czy Sofar Sounds Warsaw. Muzyka wokalistki,  to przyjemnie unoszące się bity z wyraźnymi wpływami lat 80., połączone subtelnym i zmysłowym wokalem.Uczestnictwo w koncercie Olgi można potwierdzać w oficjalnym wydarzeniu na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/312494039638409/.


Zobacz więcej:

Facebook

Instagram

YouTube