„Oliwka” – nowy singiel Patrycji Kosiarkiewicz już dostępny

Właśnie ukazał się singiel zapowiadający kolejną w dorobku płytę Patrycji Kosiarkiewicz. Utwór okraszony jest niesamowitą animacją autorstwa Magdy Pileckiej.


Piosenka „Oliwka” to pamflet na nasze czasy. Artystka w dosadny sposób rozprawia się w nim z hipokryzją i pozorami.

„No cóż, każdy z nas trochę udaje, choć lubimy twierdzić, że jest inaczej – mówi Patrycja – Ten utwór jest opowieścią o iluzji współczesności. I przede wszystkim krzywym zwierciadłem dla naiwności, która często wynika z dobroduszności, ale też, zdarza się, z samooszukiwania. Wolimy wierzyć w bajki, mimo, że życie pokazuje, że trzeba zejść na ziemię. Płyta, którą przygotowujemy  będzie właśnie o tym. O przebudzeniu, o tym, by zobaczyć rzeczy takimi jakimi są i je zaakceptować. Bardzo się cieszymy, że teledysk ilustrujący Oliwkę w tak doskonały  i plastyczny sposób oddaje nasze intencje.”

Za scenariusz i animację jest odpowiedzialna utalentowana artystka młodego pokolenia Magda Pilecka.


Album Ogólnie chodzi o to ukaże się jesienią. Jego produkcją zajął się współtwórca całości materiału Maciasu X. Miksy są dziełem Patryka Tylzy z RedD Publishing Studio. Będzie się na niego składać 16 utworów gatunkowo utrzymanych na pograniczu synthpopu i elektroniki alternatywnej. Oliwka jest już czwartym singlem z tej płyty.

Patrycja Kosiarkiewicz jest wokalistką i autorką z dużym stażem. Wydała 6 albumów, w ciągu swej 25 letniej kariery pisała też piosenki dla innych wykonawców. Ma na koncie ponad 250 utworów, wiele z nich utrzymywało się przez długi czas na listach airplay.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.