Olsztyn Green Festival startuje lada moment!

W pięknym otoczeniu warmińskich jezior czeka na Was wiele koncertów: nie tylko debiutujących artystów, ale także tych znanych od wielu lat. Dwudniowe widowisko zapowiada się ciekawie!


Na dwóch scenach przez sobotę i niedzielę usłyszymy łącznie ponad 20 występów. W Olsztynie będzie można przebierać w gatunkach muzycznych do woli, każdy znajdzie coś dla siebie – jazzowe utwory, rockowe granie czy hip hopowe teksty.

Organizatorzy zapewniają, że festiwal na północy z roku na rok rośnie w siłę, ale to nie tylko ich subiektywna ocena. Uczestnicy co raz głośniej chwalą Green i co raz chętniej na niego przybywają, line-up z każdą edycją umacnia się w najpopularniejszych artystów naszego rynku muzycznego i najpotężniejszych debiutantów muzycznych ostatnich lat. Co Jest Grane24 po koncertach zaprasza do swojego namiotu, gdzie pojawi się każdy z artystów, by spotkać się z fanami.

Olsztyn Green Festival po raz czwarty połączy nie tylko najróżniejsze gatunki, ale także pokolenia. Dlatego nie może nas tam zabraknąć – jeżeli jeszcze nie macie biletów, to śpieszcie się! Karnety dwudniowe już sprzedały się w całości, a jednodniowe także powoli się kończą!

Ale przy okazji mamy niespodziankę dla Was. Zorganizowaliśmy szybki konkurs, do wygrania bilet na niedzielę. Wystarczy skomentować Facebookowy post, macie czas do 23:59 piątkowej nocy, a my losowo wybierzemy szczęśliwca, który będzie się bawił na koncertach m.in. Bovskiej, BeMy czy Hey.

Pełnej relacji spodziewajcie się w poniedziałkowe popołudnie, jak odeśpimy i trochę ochłoniemy po weekendzie pełnym wrażeń!


Zajrzyj po więcej:

Olsztyn Green Festival na Facebooku

Strona WWW

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.