„Ona nie słucha” a my TAK – najnowszy utwór od Mean Machine

„Ona nie słucha” to tytuł najnowszego klipu formacji Mean Machine. Gościnny udział w teledysku promującym najnowszy album poznańskiej grupy zatytułowany „Ogrody Salomona” wziął Michał Wiraszko z zespołu Muchy.

„Ona nie słucha” to kolejna propozycja z bardzo dobrze przyjętego, szczególnie pośród entuzjastów  hard-rockowych brzmień, krążka „Ogrody Salomona”. – Zastanawialiśmy się długo, do którego utworu zrobić kolejny teledysk. Padło na „Ona nie słucha”, bo to jedna z krótszych piosenek na płycie i bardzo dobrze przyjmowana na koncertach – tłumaczy Norbert Wierbiłowicz, basista Mean Machine. Nie chcieliśmy tym razem robić video z udziałem zespołu, dlatego stanęliśmy przed nie lada wyzwaniem – kto zagra w klipie? Wtedy Mateusz stwierdził, że może zapytamy Michała. No i po długich, ciężkich negocjacjach, ryzach papieru na umowy udało się… żart oczywiście 🙂 Zdjęcia powstały w Poznaniu. Dla wnikliwych i spostrzegawczych powiem, że w klipie można zobaczyć przez chwilę osobę, znaną szczególnie wśród młodszej części konsumentów video.

„Ogrody Salomona” to jeden z najciekawszych krążków wydanych w 2018 roku. Autorski hołd złożony największym legendom rocka i hard rocka, jak Black Sabath, Led Zeppelin czy Deep Purple. W całości w języku polskim i bez polskiego kompleksu.

Poszczególne otwory z nowej płyty zespół udostępnia na swoim profilu Youtube: www.youtube.com/user/meanmachinetheband

Zespół Mean Machine powstał około 10 lat temu w Poznaniu. Założyło go dwóch najlepszych kumpli zakochanych po uszy w muzyce amerykańskiego południa i własnych wiosłach. Przez lata funkcjonowania jego styl mocno ewaluował i zaczął czerpać inspiracje z coraz szerszych odmian muzyki rockowej. To wszystko pozwala dzisiaj określić zespół mianem hard-rockowej maszyny, pełnej energii, ale również dojrzałej, jak przystało na vintage’owy band. W obecnym składzie zespół funkcjonuje od 3 lat. Do wspomnianych wcześniej dwóch zapaleńców dołączyli ojciec z synem, co razem tworzy wyjątkowo wybuchową mieszankę. „Ogrody Salomona”  to wydawnictwo numer dwa w historii zespołu, jednak debiut obecnego składu, przez co też niejako drugi debiut samego Mean Machine.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *