Oprócz nowego singla i krążka “Odbicia”, EMEN serwuje innowację!

9 marca 2018 nakładem Suburb Studio ukazała się jego nowa płyta “Odbicia”, a kilka dni potem raper prezentuje rewelacyjny singiel “Deja Vu”. Takie sytuacje tylko i wyłącznie u EMENA, który bombarduje Polskę swoją kreatywnością wprost z Manchesteru.

Marcin EMEN Olczak to nie tylko raper, a doskonały przykład artysty wielowymiarowego. Realizuje się również jako tekściarz, wokalista, producent, inżynier dźwięku i reżyser. Jak sam o sobie pisze: “Poza muzyką i filmem zdarzyło mi się w życiu kopać piłkę, łapać piłkę, pisać programy, kodować strony, budować studio czy rujnować związki”.
Za sobą ma już dwie płyty “Przedmieścia” i “Domino”, jednak zdecydowanie najdłużej czekaliśmy na “Odbicia”. Emen postawił na niebanalną formę wydania. Oprócz samej płyty CD, okraszonej świetną oprawą graficzną, dostajemy nośnik USB w kształcie karty kredytowej. Sam artysta zapytany o innowacyjną formę wydania pisze:


“(…) to idealny nośnik dla takiego artysty jak ja, który używa różnych form przekazu. Muzyka, wideo, zdjęcia. Dodatkowo – taki format można nosić w portfelu, więc odbiorca ma w portfelu szybki dostęp do twórczości ulubionego artysty, a artysta może zawsze mieć ze sobą wizytówkę.”

 

Muzykoholicy! “Odbicia” to świetna strawa dla konesera dobrej muzyki w akompaniamencie oryginalnego wokalu i niesztampowych tekstów o różnej tematyce. Mimo, iż artysta sam klasyfikuje swoją muzykę jako rap, na krążku znajduje się wiele motywów zaświadczających, że nie można jej zamykać tylko w tej kategorii. Idealna dla zwolenników groove’u i muzyki, która porusza całe ciało, nie tylko umysł.

Artystę już 12 maja b.r. będzie można zobaczyć w asyście DonGURALEsko, FA MAS/DJ WAR Emilozo EmigraczE w Zombie Shack’u w Manchesterze. Wydarzenie można znaleźć na Facebooku, a TUTAJ link do wydarzenia. Zaraz po tym, raper szykuje kolejną niespodziankę, na którą warto czekać.

Już niedługo na portalu pojawi się recenzja krążka “Odbicia”, tymczasem my zapraszamy Was do odsłuchania albumu i wspólnie z Wami oczekujemy na trasę koncertową Emena, planowaną zimą.


Więcej od EMENA:

OFICJALNA STRONA
SPOTIFY
FACEBOOK

YOUTUBE
INSTAGRAM

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.