Grupa Oreada zagra w najbliższą sobotę (25 kwietnia) koncert on-line w łódzkim ArtKombinat Scena Monopolis

Grupa Oreada zagra w najbliższą sobotę (25 kwietnia) koncert on-line w łódzkim ArtKombinat Scena Monopolis. 15 % z zebranej kwoty zostanie przekazane na rzecz WOŚP.


OREADA tworzy muzykę FolkOFF, która niesie ze sobą ogromny ładunek emocjonalny. Ich koncerty to podróże w świat tajemnicy i przygody, a podczas muzycznych wypraw OREADA wyciąga z człowieka to, co głęboko w nim ukryte. Autorskie kompozycje i teksty inspirowane są przyrodą, kulturą ludową i naturą człowieka. To, co wyróżnia OREADĘ to bogactwo harmonii i instrumentów, dopracowane, niebanalne aranże i niezwykle szczery przekaz wyrażony w tekstach w języku polskim.

W swoim dorobku grupa posiada minialbum z 2017 roku oraz płytę  „Mówili mi ludzie”, nad którym nasz portal objął patronat medialny. Od początku swego istnienia OREADA ani na chwilę nie zwolniła tempa, dopiero pandemia wpłynęła na intensywność działań zespołu.

Krótko przed odwołaniem wszystkich imprez kulturalnych w Polsce, OREADA zdążyła wydać debiutancką płytę i 7 marca zagrać premierowy koncert w Debich Studio Radia Łódź, jednocześnie świętując swoje czwarte urodziny.Koncert w ArtKombinat Scena Monopolis stanie się więc istotną częścią wiosennej trasy koncertowej, która w większości została już przeniesiona na jesień. Skoro nastały takie czasy, że nie można się wybrać na koncert, to koncert może się wybrać do Was! Pamiętajcie, że kupując bile także pomagacie – 15 % z zebranej kwoty zostanie przekazane na rzecz WOŚP.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/682780132519303/
Link do zakupu biletów: http://artkombinat.pl/2020/04/oreada-live/

(mat promo)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.