Oscar Jensen z teledyskiem do debiutanckiego singla „Never Turn Back Time”

W miniony czwartek, tj. 23 listopada br., w Internecie ukazał się teledysk do debiutanckiego singla spod szyldu Oscar Jensen. Singiel ten nosi tytuł „Never Turn Back Time”.

Oscar Jensen powstał w 2017 roku, żeby parać się elektronicznym rockiem. Grupa nagrywa muzykę w Studio Sonus ze słynnym Andrzejem Karpem. Obecnie pracuje nad swoją pierwszą płytą, zatytułowaną „Hello”, której premierę planuje się na rok 2018. Każdy z muzyków ma bardzo duże doświadczenie muzyczne. Oscar, od dziecka związany z muzyką i śpiewem,  zakładał początkowo zespoły punkowo-rockowe. Od czternastego roku życia organizował pierwsze koncerty w rodzinnym mieście, w Olsztynie. Od tamtego czasu minęły dziesiątki występów i zauważalna jest zmiana stylu, w jakim porusza się Jensen. Niedawno zagrał akustyczny koncert, przedstawiając ukończone piosenki. Oscar wydał pierwszego singla pod tytułem „Never Turn Back Time” oraz towarzyszący mu teledysk.

Muzyka płynie we mnie od dziecka. Czekałem bardzo długo na ten moment. Chcę teraz Wam pokazać i zaśpiewać moje emocje. Zaczynam odkrywać coraz to inne miejsca muzyczne w sobie, więc bądźcie gotowi na dobrą muzykę – mówi Oscar Jensen.


W zespole grają: Oscar Jensen (wokal), Piotr „Pit” Kędzierzawski (także Hunter, gitara, chórki), Darek „Daray” Brzozowski (także Hunter, perkusja), Kamil „Dejot” Borzeski (elektronika, podkłady) i Andrzej Karp (bas).


Zajrzyj po więcej:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.