Ostatni koncert Męskie Granie 2018 dostępny dla każdego!

Siódmy, ostatni przystanek na najbardziej popularnej trasie w Polsce tradycyjnie zagości w Żywcu. Męskie Granie wraz z gośćmi oraz Orkiestrą na czele z Krzysztofem Zalewskim, Kortezem i Dawidem Podsiadło wystąpią już w najbliższą sobotę, 25.08 kończąc tegoroczne koncertowanie, które zwieńczy płyta, której premierę zapowiedziano na listopad.

Po Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni oraz Warszawie muzycy wystąpią przy Amfiteatrze pod Grojcem w Żywcu. Tak jak na poprzednie wydarzenia bilety zostały wyprzedane w zdumiewającym tępie, dlatego też możliwość zobaczenia koncertów na żywo będą mieli nieliczni szczęściarze. Jednak dla reszty fanów Męskiego Grania organizatorzy organizują transmisje live z finałowego przystanku, którą będzie można obejrzeć z czterech kanałów:

https://www.meskiegranie.pl/

https://www.youtube.com/user/MeskieGranie

https://www.facebook.com/MeskieGranie/

https://www.onet.pl/


Na żywieckiej Scenie Głównej wystąpią Daria Zawiałow, Eabs, Illusion, Krzysztof Zalewski, Katarzyna Nosowska, Tomasz Organek w projekcie ONA, Pink Freud 20 lat oraz na koniec tegoroczna Orkiestra Męskiego Grania w składzie Marcin Macuk, Olek Świerkot, Kuba Staruszkiewicz, Pat Stawińśki i Andrzej Markowski oraz wcześniej wymieniana trójka – Zalewski, Kortez i Podsiadło. Natomiast na Scenie Ż usłuszymy Barbarę Wrońśką, Bass Astral x Igo, Limboskiego oraz New People.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/MeskieGranie/

www: https://www.meskiegranie.pl/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCkquAjPHABhLxaGWWCpTuSg

Podziel się swoją opinią ;)