Ostatni regularny koncert Sonbird w tym roku – nie może Was zabraknąć

28 sierpnia 2020 roku w Centrum Praskim Koneser w Warszawie, Sonbird zagra koncert w ramach projektu Live+Stream Festival. Koncert odbędzie się z publicznością na żywo pod sceną i z publicznością online. Będzie to także ostatni zaplanowany na ten moment regularny koncert Sonbird w tym roku.

Dziś już wszystkim fanom muzyki alternatywnej i indie rocku chłopacy z Żywca są bardzo dobrze znani, ich debiutancki album „Głodny”, który ukazał się 22 lutego 2019 nakładem wytwórni Jazzboy zapewnił im nominację do nagrody Fryderyk w kategorii Album Roku Rock.

Sonbird swoje koncertowe doświadczenia zbierał na deskach scen takich festiwali jak min. Opener, KFPP w Opolu, Enea Spring Break, New Pop Festival, Edison Festival, OFF Festival, Męskie Granie czy Kraków Live Festival. Nic więc dziwnego, że ich klubowe trasy szybko osiągały status SOLD OUT.

Drodzy! Wspólnie z naszym managementem długi czas zastanawialiśmy się nad podjęciem tej decyzji, która nie była łatwa.

Mieliśmy zaplanowaną jesienną trasę, którą powinniśmy właśnie ogłaszać. Jednak ze względu na zbyt wiele niewiadomych, również tych związanych z działalnością klubów przez najbliższe miesiące oraz wzrastające ryzyko zachorowań, podjęliśmy decyzje, że nasza trasa koncertowa nie odbędzie się.

Nie wykluczamy, że zagramy jakieś pojedyncze koncerty w najbliższym czasie, jednak na ten moment ostatnim wydarzeniem będzie koncert 28 sierpnia w Warszawie w Centrum Praskie Koneser w ramach Live+Stream Festival, gdzie zapraszamy Was wszystkich!

Jesień wykorzystamy na dalsze tworzenie nowych piosenek i już nie możemy się doczekać, żeby podzielić się nimi z Wami. Spodziewajcie się jakiejś premiery w najbliższych miesiącach…

Szczegóły wydarzenia:  Sonbird Live+Stream Festival.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.