Ostatni singiel zamykający historię albumu Ramona Rey 4

Niespełna dwa lata  po wydaniu płyty Ramona Rey 4, entuzjastycznie przyjętej  przez fanów i krytykę,  przyszedł czas na ostatni singiel zamykający historię tego albumu.


Singiel „Dopiero” został nagrany, od nowa, „na setkę”, w składzie na głos i pianino.  Surowe brzmienie jest dużym zaskoczeniem dla fanów artystki kojarzonej od zawsze z muzyka elektroniczną.


 

„Zdecydowaliśmy się na singiel w takiej wersji by pokazać długą i krętą drogę jaką przeszliśmy w czasie tworzenia tego albumu oraz później, w czasie dzielenia się nim z publicznością. Każdy kolejny koncert był odrębną historią i okazją do szukania nowych połączeń brzmień elektronicznych z naturalnymi. Teraz chcemy by wybrzmiały tylko emocje”  – mówi Ramona.Teledysk opowiada historię  wielu kobiet (m.in. prostytutka, panna młoda, matka), które poznajemy w trudnych ale być może przełomowych momentach ich życia. To opowieść o wielkich planach i nieuniknionych porażkach. Skłania ku refleksji, przypomina o powstrzymaniu się od oceny drugiego człowieka  oraz naszej bezbronności wobec zawirowań losu.


Zajrzyj po więcej:

Ramona Rey oficjalna strona
Ramona Rey na Facebooku
Ramona Rey na YouTube
Ramona Rey na Instagramie