Ostatnie przesłuchania w ciemno! Kto uzupełnił składy drużyn?

Za nami już ostatnie przesłuchania w ciemno w programie The Voice of Poland. Nietrudno było zauważyć, iż trenerzy okazali się bardzo wymagający dla ostatnich uczestników i do drużyn mogli dołączyć tylko najlepsi z najlepszych!

Do drużyny Marii Sadowskiej dołączyli jako ostatni: Milena Szymańska z utworem „Street Life”, Magdalena Krzemień z piosenką „Million Reasons”, Małgorzata Hodurek, która zaprezentowała  „Hurt” oraz Karol Lechowski z utworem „Crazy Little Thing Called Love”.

Drużynę Michała Szpaka uzupełniły 3 wspaniałe dziewczyny: Kamila Kiecoń, która zaśpiewała „Jesus To A Child”, Magdalena Dąbkowska z piosenką „Nothing Compares 2 U” oraz Anna Orlova śpiewająca „Ludzkie gadanie” Maryli Rodowicz.

Andrzej Piaseczny uzupełnił swoją drużynę o Kacpra Gołdę, który zaprezentował „Ciszę” Kamila Bednarka.

Do teamu Tomsona i Barona zostały zaproszone: Karolina Kula, która zaśpiewała utwór Justyny Steczkowskiej „Wracam do domu” oraz Agata Gołemberska, która zaprezentowała piosenkę „Malibu”

Już w sobotę wyczekiwane przez wszystkich BITWY. Są one chyba najbardziej emocjonującym etapem programu, gdyż uczestnicy będą łączeni w duety. Niestety prawie połowa z tych niezwykle utalentowanych ludzi zostanie odesłana do domu.

Nasze TOP 3!

3 miejsce – Agata Gołemberska

2 miejsce – Magdalena Krzemień

Wygrana tym razem powędrowała do… Małgorzaty Hodurek

 

 Więcej informacji o programie znajdą Państwo pod linkiem:

http://voice.tvp.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.