Over The Under zapowiada zagraniczną trasę!

Over The Under zespół który zasłynął głośną trasą „100% tour” i rekordem stu koncertów zagranych dzień po dniu we wrześniu wyrusza w kolejną trasę, która obejmie m.in. Szwecję, Niemcy, Danię i Czechy. Jeszcze w tym roku bydgoszczanie wydadzą także nowy album.

Sukces trasy „100% tour, czyli sto koncertów w sto dni” odbił się echem nie tylko w Polsce, ale i poza granicami kraju. Ovet The Under nie dawno wydał klip zmontowany z ujęć realizowanych podczas każdego z koncertów:

Over The Under „If You pay” 

– Dzięki tej trasie zdobyliśmy mnóstwo kontaktów, które przerodziły się w doskonałe relacje nie tylko z organizatorami w Polsce, bo koncertowaliśmy też wóczas w takich krajach, jak Francja, Anglia, Belgia, Holandia i Czechy – mówi Karol Korniluk, gitarzysta i wokalista w Over The Under. – Między innymi dzięki temu udało nam się zorganizować trasę koncertową obejmującą: Szwecję, Niemcy, Danię i Czechy, która startuje we wrześniu. Pojawimy się także na koncertach w Polsce, śledźcie nasze oficjalne kanały, gdzie co rusz pojawiają się nowe daty koncertów. Zapraszamy. – zachęca muzyk.

Jak się dowiedzieliśmy, jeszcze w tym roku, najprawdopodobniej w grudniu, zespół wyda nową płytę. Póki co, na koncie ma wydany w 2016 roku debiutancki krażek „Over The Under”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.